
Натисність на зображення щоб збільшити.
Щоб ознайомитися з інформацією перейдіть за посиланнями:







Що треба знати про булінг
Флешмоб “Дерево пам’яті”
До дня захисників і захисниць України, яке святкується 1 жовтня, викладачі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Левчук Н.М., Куліковою І.О., Хільченко А.О. організовали флешмоб “Дерево пам’яті”, до якого було залучено учнів училища (823, 623, та 721 групи). Цей флешмоб був присвячений пам’яті тих бійців України, які більше ніколи не повернуться додому… Викладачі запропонували учням зробити фотографію або відео з деревами або квітами, які символізуватимуть тих, хто загинув в боях за рідну Батьківщину.
Переглянути відеоряд можна за посиланням
Залиште коментар
Український інститут національної пам’яті пропонує для ознайомлення!
Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія
https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.
Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.
З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):
- Кравець;
- Закрійник;
- Візажист;
- Манікюрник;
- Перукар (перукар-модельєр).
ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:
- перукарські
- з пошиву та ремонту одягу
- флористичні
- візажні
- манікюрні