Травень 3, 2025 - «Методична комісія як платформа для реалізації міждисциплінарного підходу в освітньому процесі» 2 травня 2025 року відбулася важлива онлайн-зустріч, організована  Світланою Сасько, заступником директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Херсонській області. Темою дня стала надзвичайно актуальна проблема: «Роль методичної комісії в забезпечені міждисциплінарного підходу в організації освітнього процесу». Голови методичних комісій загальноосвітніх дисциплін з усієї області зібралися, щоб обмінятися цінним досвідом та напрацюваннями.  Херсонське вище професійне […] Травень 2, 2025 - Участь у серії вебсемінарів-тренінгів «EDU-AI: Методика використання ШІ для викладачів комунікативного циклу» 30 квітня – 1 травня 2025 року Академія української преси за підтримки Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine провела перший із серії вебсемінарів-тренінгів «EDU-AI: Методика використання ШІ для викладачів комунікативного циклу». За результатами конкурсного відбору до участі в заході було запрошено, зокрема, викладачку англійської мови Ольгу Барвинську. Цей захід став важливим кроком у дослідженні можливостей штучного інтелекту в освітньому […] Квітень 28, 2025 - Педагоги прокачували свою майстерність у сучасних техніках фарбування волосся У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну кипить життя!  Викладачі та майстри виробничого навчання не зупиняються на досягнутому та постійно вдосконалюють свої знання та навички!  З 2 по 18 квітня, протягом 16 насичених днів, вони активно прокачували свою майстерність у сучасних техніках фарбування волосся.  Онлайн-навчання було організовано справжніми профі своєї справи на сторінці «beuty_studyspase».  16 спікерів, […] Квітень 26, 2025 - 26 квітня – День пам’яті про Чорнобильську трагедію 26 квітня особливий день – день пам’яті про Чорнобильську трагедію. Ця катастрофа стала не лише величезним лихом для України, а й для всього світу. Ми повинні не просто пам’ятати про ці події, а й усвідомлювати їхні наслідки, щоб ніколи не допустити подібного. Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну вшановує пам’ять героїв-ліквідаторів та всіх, хто […] Квітень 25, 2025 - Кращі виховні практики Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Упродовж трьох насичених днів – 22, 24 та 25 квітня –   куратори виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщинм брали участь в онлайн методичному калейдоскопі, організованому Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Херсонській області. Це був справжній обмін досвідом та ідеями щодо організації виховних заходів в умовах сьогодення – як синхронно, так і асинхронно, з використанням […]
ДНЗ “ХВПУСД”

Натисність на зображення щоб збільшити.

Будьмо в безпеці!
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0220406
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Державна кваліфікаційна атестація

У   Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  відбулась державна кваліфікаційна атестація.

17 січня свою кваліфікацію  підтвердили учні  з професії «Перукар (перукар-одельєр). Візажист»  (група №67а, майстер виробничого навчання Сенюк А.К. та №67б, майстер виробничого навчання  Герус О.Л.). Роботу учнів оцінювали представники підприємствТерентієва О.Д. – директор перукарні «Двея», Кривошапка Любов Йосиповна – директор салону краси «Вуаля», Кузьменко Гана В’ячеславівна – директор студії макіяжу «Алхімія». Члени комісії мали змогу оцінити рівень підготовки випускників нашого навчального закладу.

За результатами державної кваліфікаційної атестації учням було присвоєно кваліфікацію візажист.

18 січня відбулася ДКА у групі та з професії «Кравець. Закрійник» (група №57, майстри виробничого навчання Понік Є.І., Мотузна В.В.).

  Учні захищали дипломні роботи, їх роботу   оцінювала державна кваліфікаційна комісія, до складу якої увійшли і роботодавці: Лазаренко Ольга Василівна – завідуюча підприємством ТОВ «Швейна фабрика      «ВІД», Бузова Тетяна Миколаївна – директор ательє, приватний підприємець, Германова Гана Сергіївна – технолог ТОВ «МАЛАМОДА». За результатами державної кваліфікаційної атестації учням було присвоєно    кваліфікацію закрійник 4 розряду.

Частина учнів групи №57 продовжить навчання на ІІІ ступені, в результаті чого майбутні кравці та закрійники зможуть здобути вищі розряди.

   
 

Залиште коментар

Тематичні матеріали
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше