
Натисність на зображення щоб збільшити.
Щоб ознайомитися з інформацією перейдіть за посиланнями:







Що треба знати про булінг
Майстер-клас від арт-директора академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL
24 травня у м.Херсон майстри та викладачі професійно-теоретичної підготовки з професії “Перукар (перукар-модельєр)” Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну підвищували свою професійну майстерність на семінарі з теми «Сучасні техніки стрижок та фарбування волосся», який було організовано ТМ «ESTEL Professional». Своїм досвідом ділився арт-директор академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL , м .Запоріжжя – Олег Данильченко. Його командою було представлено нову колекцію «Стихія». Олег крім практичної частини ще говорив і про нові тенденції у стрижках на2020 рік.
Залиште коментар
Український інститут національної пам’яті пропонує для ознайомлення!
Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія
https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.
Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.
З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):
- Кравець;
- Закрійник;
- Візажист;
- Манікюрник;
- Перукар (перукар-модельєр).
ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:
- перукарські
- з пошиву та ремонту одягу
- флористичні
- візажні
- манікюрні