Семінар на базі Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”
27 березня на базі Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Швачка. Кравець. Закрійник” Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну пройшов обласний семінар-практикум викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості з теми: «Реалізація компетентнісного підходу при підготовці фахівців швейного виробництва».
Захід включав дві частини – теоретичну, в ході якої про компетентнісне навчання як один із шляхів модернізації професійної освіти та про сучасний урок у контексті компетентнісного підходу розповіла Тетяна Михайлівна Холявко, методист НМЦ ПТО у Херсонській області.
Також досвідом своєї роботи з колегами поділилися Віра Іванівна Гроховецька, викладач спецдисциплін Олешківського професійного ліцею з питання “Шляхи формування професійних компетенцій в учнів на уроках спецдисциплін при підготовці фахівців швейного виробництва” , Ольга Іванівна Веденко, майстер виробничого навчання Олешківського професійного ліцею та Альона Вікторівна Атаманова, майстер виробничого навчання Каховського професійного ліцею сфери послуг з птання “Реалізація компетентнісного підходу на уроках професійно-практичної підготовки фахівців швейного виробництва”.
Практичну частину семінару представляли Наталя Анатоліївна Байбатирова майстер виробничого навчання Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну з питання “Формування професійних компетенцій в учнів при відпрацюванні теми «Особливості побудови конструкції чоловічих брюк з урахуванням напрямку моди» та Тетяна Миколаївна Бузова, директор ательє, приватний підприємець, з питання “Застосування інноваційних виробничих технологій при відпрацюванні теми «Побудова і моделювання рукавів складної конструкції».
Наприкінці семінару викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання ЗП(ПТ)О Херсонщини обмінялися думками про особливості реалізації компетентнісного підходу при підготовці фахівців швейного виробництва.