Травень 8, 2025 - День пам’яті та примирення: пам’ятаємо, перемагаємо!  8 травня ми в Україні, разом з усім цивілізованим світом, відзначаємо День пам’яті та примирення. Це день, коли ми вшановуємо пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни, висловлюємо скорботу за всіма, хто постраждав від нацистської агресії, та підкреслюємо важливість миру й примирення між народами. Цього дня ми не лише згадуємо минуле, але й звертаємося до майбутнього. Ми закликаємо до примирення між народами, […] Травень 7, 2025 - Освітні горизонти: інтеграція проєктного навчання та STEM-освіти у професійну підготовку Нові підходи до професійної підготовки стали центральною темою онлайн-семінару-практикуму, що відбувся 6 травня 2025 року для педагогічного колективу Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну. Захід під назвою «Інтеграція методик проєктного навчання та STEM-освіти в професійну підготовку» зібрав педагогів для обговорення та впровадження інноваційних освітніх стратегій.   Ініціатором та ведучою цього важливого методичного заходу виступила […] Травень 3, 2025 - «Методична комісія як платформа для реалізації міждисциплінарного підходу в освітньому процесі» 2 травня 2025 року відбулася важлива онлайн-зустріч, організована  Світланою Сасько, заступником директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Херсонській області. Темою дня стала надзвичайно актуальна проблема: «Роль методичної комісії в забезпечені міждисциплінарного підходу в організації освітнього процесу». Голови методичних комісій загальноосвітніх дисциплін з усієї області зібралися, щоб обмінятися цінним досвідом та напрацюваннями.  Херсонське вище професійне […] Травень 2, 2025 - Участь у серії вебсемінарів-тренінгів «EDU-AI: Методика використання ШІ для викладачів комунікативного циклу» 30 квітня – 1 травня 2025 року Академія української преси за підтримки Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine провела перший із серії вебсемінарів-тренінгів «EDU-AI: Методика використання ШІ для викладачів комунікативного циклу». За результатами конкурсного відбору до участі в заході було запрошено, зокрема, викладачку англійської мови Ольгу Барвинську. Цей захід став важливим кроком у дослідженні можливостей штучного інтелекту в освітньому […] Квітень 28, 2025 - Педагоги прокачували свою майстерність у сучасних техніках фарбування волосся У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну кипить життя!  Викладачі та майстри виробничого навчання не зупиняються на досягнутому та постійно вдосконалюють свої знання та навички!  З 2 по 18 квітня, протягом 16 насичених днів, вони активно прокачували свою майстерність у сучасних техніках фарбування волосся.  Онлайн-навчання було організовано справжніми профі своєї справи на сторінці «beuty_studyspase».  16 спікерів, […]
ДНЗ “ХВПУСД”

Натисність на зображення щоб збільшити.

Будьмо в безпеці!
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0221054
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Викладач математики ділилася досвідом на обласному методичному заході

18 березня  відбулась онлайн зустріч викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області за темою «Сучасні освітні тренди у практиці викладачів математики». Одним із спікерів заходу була і Наталя Левчук, викладач математики Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, яка презентувала власний досвід з  інтеграції онлайн-дошок у освітній процес. 

Педагог  поділилась досвідом застосування онлайн-дошок tldraw та draw.chat  на онлайн-уроках з математики, які  дозволяють візуалізувати складні поняття, спільно працювати над задачами та інтерактивно взаємодіяти з учнями.

Наголосила, що онлайн-дошки  дозволяють пояснювати новий матеріал,  організовувати групову роботу, створювати інтерактивні тести та вправи. Викладач готує дошку для кожної групи, розміщуючи на ній опорні конспекти, креслення, інфографіку, тексти задач для розв’язування, формули, зразки розв’язування задач, посилання на інтерактивні вправи.

Під час уроку учні отримують доступ до дошки і можуть записувати на ній розв’язування завдань, обирати відповіді, здійснювати рефлексію власної діяльності. 

Інтерактивні платформи допомагають учням розвивати навички самостійного дослідження, логічного мислення та роботи в команді. Вони є особливо корисними в умовах дистанційного навчання, дозволяючи підтримувати активний зворотний зв’язок і підвищувати мотивацію учнів.

Залиште коментар

Тематичні матеріали
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше