Жовтень 12, 2021 - Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів П(ПТ)О 04.10 по 09.10 пройшли курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів П(ПТ)О Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей за програмою ООН. Херсонську область представляли 6 педпрацівників училищ Каховки, Олешків та Херсону. Майстри виробничого навчання Байбатирова Н.А., Мотузна В.В. від нашого навчального закладу прийняли активну участь. Програма ООН, за фінансової підтримки Європейського Союзу, реалізує проєкт «Підтримка Євросоюзом […] Жовтень 7, 2021 - Виховна година 7 жовтня до Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну завітала співробітник ювенальної превенції відділу поліції №1  Курасанова А.І., яка взяла участь у відкритій виховній годині для учнів 1 курсів з теми: “Права та обов’язки учнів. Адміністративна та кримінальна відповідальність”. Жовтень 7, 2021 - Профорієнтаційна робота в школі 06.10.2021 учні груп 618, 719 та їх майстри Руднік Ольга Сергіївна та Андрусяк Анна Юріївна відвідали 9 клас школи #18 з приводу проф орієнтаційної робити. Майстри мали нагоду познайомити учнів з професіями училища, показавши їм відео ролик професій. Учні училища продемонструвати свої професії у вигляді майстер- класу з плетіння сучасних кіс, професія: Перукар ( перукар- […] Жовтень 5, 2021 - І місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу 5 жовтня   в м.Нова Каховка відбулися  змагання  з легкоатлетичного кросу в  залік обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти. Наш навчальний заклад було представлено на Спартакіаді, як збірну команду дівчат від ДНЗ «ХВПУСД». В ході змагань команда виборола з І місце!!!! Молодці!Так тримати! Жовтень 4, 2021 - Виставка малюнків «ОСІНЬ ЗОЛОТА» З метою  показати  свою художню майстерність, зацікавленість  до прекрасної різнобарвної пори року – осені, творчі групи культурно-масового та інформаційного секторів Ради гуртожитку під керівництвом вихователя гуртожитку Ревенко О.В. підготували виставку малюнків «ОСІНЬ ЗОЛОТА» . Кращі роботи юних художниць розміщені на робочому стенді гуртожитку «Творча майстерня». Побажаємо юним художницям творчого натхнення та подальших успіхів у їхній […]
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

 • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”
 • “Перукар (перукар-модельєр). Візажист”

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0137126
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр)» у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну

23 листопада у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії «Перукар (перукар-модельєр)», (група № 66, майстер виробничого навчання Шкарбан О.О.). В ході атестації учні захищали письмові дипломні роботи, а свою кваліфікацію – перукар 1 класу, підтвердили практичними вміннями: створювали та презентували різноманітні зачіски. Оцінити рівень підготовки випускників – майбутніх перукарів мали змогу і представники перукарень та салонів міста, які увійшли  до складу атестаційної комісії: Майорова В.В., директор перукарні «Німфа»; Янковська Н.В.,ведучий перукар салону «Стелла»; Гавриленко С.О., ведучий барбер чоловічої перукарні м. Миколаєва. Члени комісії відзначили високий рівень підготовки випускників. За результатами конкурсного відбору 13 учнів групи продовжили навчання в училищі для здобуття вищої кваліфікації: перукар (перукар-модельєр).

 

 

Залиште коментар

увага конкурс
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
ДНЗ “ХВПУСД”
Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

 • Кравець;
 • Закрійник;
 • Візажист;
 • Манікюрник;
 • Перукар (перукар-модельєр).
Про наші професії
Про училище
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.