Червень 9, 2019 - Перемоги та призові місця учнів та педагогів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну у Відкритому відбірковому турі XXII чемпіонату України «Simply Divine» 8 червня 2019 року  Херсон перетворився на центр індустрії краси, адже вперше у нашому місті відбувся Відкритий відбірковий тур XXII чемпіонату України «Simply Divine». Змагання проводилися за підтримки Спілки Професіоналів України, який  об’єднує  перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, бровистів та інших спеціалістів індустрії краси з усієї  країни.   Організатором заходу виступила засновник бренду “Simply Divine”  перукар-стиліст […] Травень 29, 2019 - Професійна мобільність педагога 28 травня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулося відкрите засідання методичної комісії природничо-математичного циклу з теми «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя». Засідання у формі тренінгу підготувала та провела голова методичної комісії  Наталя Левчук (викладач математики, спеціаліст вищої категорії), яка на початку заходу наголосила, що стрімкий розвиток […] Травень 28, 2019 - Семінар для учнів від ТМ «ESTEL Professional» 27 травня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся черговий семінар для учнів перших курсів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» від ТМ «ESTEL Professional» на тему «Основи колористики». Семінар проводила провідний технолог фірми у Херсоні Ткач Олена. Учні окрім теоретичних знань отримали ще і практичні навички, вони були задіяні як асистенти технолога, що дало […] Травень 25, 2019 - Майстер-клас від арт-директора академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL 24 травня у м.Херсон майстри та викладачі професійно-теоретичної підготовки з професії “Перукар (перукар-модельєр)” Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну підвищували свою професійну майстерність на семінарі з теми «Сучасні техніки стрижок та фарбування волосся», який було організовано ТМ «ESTEL Professional».  Своїм досвідом ділився арт-директор академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL , м .Запоріжжя – Олег Данильченко. […] Травень 22, 2019 - Майстер-клас «Актуальні сучасні технології перукарського мистецтва в 2019 році» 21 травня  на базі ДНЗ  «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну»   відбувся майстер-клас «Актуальні сучасні технології перукарського мистецтва в 2019 році», в якому взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін професій сфери  послуг закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Перед учасниками заходу  виступила Тетяна Холявко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0042445
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Колекція «Тrack of my soul» на Всеукраїнському конкурсі “Прорив легкої промисловості України”

22-23 березня 2019р. у м.Хмельницький пройшов 4-ий Всеукраїнський конкурс “Прорив легкої промисловості України”, ініційований національним галузевим партнертсвом в легкій промисловості України “Fashion Globus Ukraine” та асосоціацією швейних училищ України.

Цього року  програма конкурсу була присвячена популяризації безпеки дорожнього руху серед молоді України.

На конкурс у номінації “Сучасний молодіжний одяг” свою колекцію «Track  of  my soul» (з англ. «Натхнення моєї душі») представив і Державний навчальний заклад “Херсонське вище професійне  училище сервісу та дизайну” на чолі з директором Огданець Тетяною Василівною. Колекція є результатом кропіткої роботи творчої групи учнів училища з професії “Кравець. Закрійник”, а саме: Костюніної Тетяни (ідея колекції), Скороход Тетяни,  Середи Еліни,  Мікули Вероники (група 58, майстри виробничого навчання Куприч Надія Сергіївна, Мотузна Вікторія Володимирівна), Сироштан Оксани (група 56, майстер виробничого навчання Сухарева Світлана Юріївна), Подтабачної Аліни (група 515а, майстер виробничого навчання Сухарева Світлана Юріївна) та  Голоюх Валерії (група 516, майстер виробничого навчання Байбатирова Наталя Анатоліївна).

Колекція  «Тrack of my soul» кладається з п’яти костюмів, вона  призначена для молодих та енергійних людей, та відображає динамічний стиль міста.

Не зважаючи на загальну спортивну направленість, вироби колекції відповідають різним смаковим перевагам. Для дуже сміливих і струнких пропонуються короткі спідниці і шорти. Для більш прохолодної погоди – довга спідниця і штани. Скорочені худі та світшоти з об’ємними капюшонами підтримують напрямок молодіжного стилю короткі костюми доповнюють гетри. Гетри – це вид теплих панчіх, що надягають зверху взуття. І такий прийом дуже зручний для швидкого перевтілення. Вироби можна міксувати, поєднувати у так звані «капсули». Основними об’єднуючими деталями колекції виступають стрічки та кільця, розташовані на різних ділянках. Такі прийоми оздоблення та асиметричність композицій додає колекції динаміки.

Використання світловідбиваючої стрічки вирішує проблеми безпечного переміщення у місті, перенавантаженому транспортом, та за містом біля трас.

Обрані кольори – білий та жовтий – задають особливий настрій, бо жовтий – це колір радості, а білий – традиційно святковий.

Сумки та рюкзаки, що виступають додатковими аксесуарами, завершують образи. Їх різноплановість підтримує загальну лінію колекції.

У цьому році на  Всеукраїнський конкурс  “Прорив легкої промисловості України”  свої колекції представили   40 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з різних куточків України.

Для учнів та педагогів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну участь у конкурсі такого рівня – це можливість поринути у атмосферу творчості та креативу, це нові знайомства та новий досвід у галузі професійної діядьності.

За результатами конкурсу Державний навчальний заклад “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” отримав Диплом лауреата та Подяку за підтримку Міжнародного благодійного фонду “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”,  а також Сертифікат за участь у семінарі “Інновації у навчальному процесі ЗП(ПТ)О швейного профілю”, виданий директору училища Огданець Тетяні Василівні.

  

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

  • Початок курсів 06.05.2019 року
  • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
  • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.