Квітень 12, 2019 - Учениця Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну стала призером Регіонального конкурсу молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє. Південь» Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» було засновано ще у 2000 році з метою розвитку та підтримки молодих талантів, якими так багатий світ української моди. Саме Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для вже відомих українських дизайнерів, серед яких Олена Буреніна, Юлія Єфімчук, Наталя Каменська, Артем Климчук, Олександр Каневський, Андре Тан та […] Квітень 11, 2019 - Майстер-клас з виготовлення великодньої писанки 10 квітня ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” знову  відкрив свої двері для гостей. Цього разу майбутні гуверени разом із майстром виробничого навчання Руднік Ольгою Сергіївною провели профорієнтацію для учнів 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради, в рамках заходу   школярі стали учасниками майстер-класу з виготовлення Великодньої писанки (професія […] Квітень 5, 2019 - Майстер-клас від майбутніх гувернерів 4 квітня майбутні гувернери, що навчаються у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну разом із своїм майстром виробничого навчання Колесник Надією Іванівною провели профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №54. Учнів супроводжували класний керівник  Шрамко Наталія Михайлівна, та психолог Кузінкова Олена Віталіївна Гостей познайомили з навчальним закладом […] Березень 29, 2019 - “Надія – Молодість – Майбутнє” 28 березня в актовій залі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну відбувся щорічний обласний конкурс художньої самодіяльності “Надія – Молодість – Майбутнє”. Демонстрували свої вміння та таланти учні та працівники училища: читалися вірші, виконувалися пісні,  мелодії був у програмі конкурсу і запальний спортивний танок.  Традиційно на високому рівні виступили моделі театру моди «Силует», які презентували  […] Березень 27, 2019 - Семінар на базі Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  27 березня на базі Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну  пройшов обласний семінар-практикум викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання професій легкої промисловості    з теми: «Реалізація компетентнісного підходу при підготовці фахівців швейного виробництва». Захід включав дві частини – теоретичну, в ході якої про компетентнісне […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0037612
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Перукар – це професія творча. Тиждень професійної майстерності у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну

У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну пройшов тиждень професійної майстерності з професії  «Перукар (перукар – модельєр).

Для активізації творчої та пізнавальної діяльності учнів викладачі та майстри виробничого навчання використали різні форми роботи та цікаву тематику заходів. Зокрема, практичний психолог  навчального закладу Луценко Галина підготувала та провела для учнів тренінг професійного спрямування.  Захід пройшов дуже жваво, учасникам було цікаво виконувати завдання та визначати своє місце у професії.

Викладач перукарської справи Соловйова Інна Вікторівна підготувала та провела відкритий виховний захід на тему «Професія – дорога в майбутнє». Протягом заходу учні  познайомилися з відомими особистостями у перукарському мистецтві та їх професійним шляхом. Говорили про те, що тільки бажання навчитися та розвиватися може привести до успіху. Наприкінці заходу про свою професійну дорогу  майбутнім перукарям  розповіла випускниця училища та діючий майстер салону «Батерфляй» Білецька Олена, яка має досвід роботи у перукарні вже 11 років. Після виступу Олена показала учням майстер – клас з виконання салонної жіночої стрижки. Модель вона обрала серед присутніх учнів та виконала найпопулярнішу стрижку «Боб-каре». Свій показ Олена супроводжувала детальним поясненням процесу роботи. Розповіла учням чому не використовує у своїй роботі філірувальні ножиці. Учні із захопленням спостерігали за процесом роботи та активно задавали питання.

Також для учнів І курсів було проведено семінар-практикум від фірми Tiko Professional. Для проведення семінару була запрошена технолог з м.Одеса Скоріченко Ольга. Семінар проходив у дуже активній формі, технолог вдало знайшла спільну мову з учнями та  зацікавила їх.  Протягом кількох годин учні ознайомились із процесом вирівнювання тону волосся та його тонуванням. Технолог дала можливість занотувати учасникам семінару формули, які використовувала для фарбування. За той час поки перша модель чекала час до змивання, Ольга продемонструвала учням легку салонну укладку із застосуванням щипців праски та гофре. Вчила учнів використовувати лак під час укладки.

В рамках тижня професійної майстерності відбулися також і інші майстер-класи від запрошених майстрів перукарів. Так, майстер зачіски Половенко Оксана провела для учнів майстер-клас з виконання пляжних локонів.  Учні, отримали не лише знання з техніки створення пляжних локонів та засобів для укладки, а ознайомилися з досвідом роботи професіонала, правилами роботи з клієнтами салонного рівня.

 Майстер-клас з салонної укладки волосся провела для майбутніх перукарів майстер салону «Світ Краси» Шапран Алла. Під час заходу учні мали можливість ознайомитися з новою технікою укладання волосся, спробувати самостійно виконати окремі вправи, а також ставити запитання, на які одразу отримували компетентну відповідь майстра.

В ході тижня своїм досвідом ділилися і педагоги. Так, відкриті уроки провели викладачі перукарської справи: Соловйова Інна Вікторівна з теми «Виготовлення пастижерних виробів» і Чеснок Ліза Геннадіївна  з теми «Технологія виконання жіночих стрижок каскадної форми»  та  майстер виробничого навчання Карнаухової Тетяна Іллівна з теми «Підготовчі та заключні роботи. Миття голови».

 

В рамках тижня відбулися головні професійні змагання року – конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

За результатами теоретичного та практичного турів, було визначено переможців:

1 місце посіла Гнатюк Надія, група 68б, майстер виробничого навчання Крюковська Тетяна Вікторівна;

2 місце – Філіпчук Карина, група 618б, майстер виробничого навчання Карнаухова Тетяна Іллівна;

3 місце – Заремба Валерія, група 68б, майстер виробничого навчання, Крюковська Тетяна Вікторівна.

Завершився Тиждень  нагородженням переможців в ході урочистого виховного заходу, «Коса – дівоча краса», який підготували майстри виробничого навчання Крюковська Тетяна Вікторівна та Чурсіна Олена Іванівна.

 

Вітаємо переможців та їх педагогів, бажаємо натхнення у професійній творчості та подальших звершень.

 

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

  • Початок курсів 06.05.2019 року
  • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
  • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.