Червень 9, 2019 - Перемоги та призові місця учнів та педагогів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну у Відкритому відбірковому турі XXII чемпіонату України «Simply Divine» 8 червня 2019 року  Херсон перетворився на центр індустрії краси, адже вперше у нашому місті відбувся Відкритий відбірковий тур XXII чемпіонату України «Simply Divine». Змагання проводилися за підтримки Спілки Професіоналів України, який  об’єднує  перукарів, візажистів, майстрів нігтьової естетики, бровистів та інших спеціалістів індустрії краси з усієї  країни.   Організатором заходу виступила засновник бренду “Simply Divine”  перукар-стиліст […] Травень 29, 2019 - Професійна мобільність педагога 28 травня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулося відкрите засідання методичної комісії природничо-математичного циклу з теми «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя». Засідання у формі тренінгу підготувала та провела голова методичної комісії  Наталя Левчук (викладач математики, спеціаліст вищої категорії), яка на початку заходу наголосила, що стрімкий розвиток […] Травень 28, 2019 - Семінар для учнів від ТМ «ESTEL Professional» 27 травня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся черговий семінар для учнів перших курсів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» від ТМ «ESTEL Professional» на тему «Основи колористики». Семінар проводила провідний технолог фірми у Херсоні Ткач Олена. Учні окрім теоретичних знань отримали ще і практичні навички, вони були задіяні як асистенти технолога, що дало […] Травень 25, 2019 - Майстер-клас від арт-директора академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL 24 травня у м.Херсон майстри та викладачі професійно-теоретичної підготовки з професії “Перукар (перукар-модельєр)” Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну підвищували свою професійну майстерність на семінарі з теми «Сучасні техніки стрижок та фарбування волосся», який було організовано ТМ «ESTEL Professional».  Своїм досвідом ділився арт-директор академії перукарського мистецтва FASHION SCHOOL , м .Запоріжжя – Олег Данильченко. […] Травень 22, 2019 - Майстер-клас «Актуальні сучасні технології перукарського мистецтва в 2019 році» 21 травня  на базі ДНЗ  «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну»   відбувся майстер-клас «Актуальні сучасні технології перукарського мистецтва в 2019 році», в якому взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін професій сфери  послуг закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Перед учасниками заходу  виступила Тетяна Холявко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0042445
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Перукар – це професія творча. Тиждень професійної майстерності у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну

У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну пройшов тиждень професійної майстерності з професії  «Перукар (перукар – модельєр).

Для активізації творчої та пізнавальної діяльності учнів викладачі та майстри виробничого навчання використали різні форми роботи та цікаву тематику заходів. Зокрема, практичний психолог  навчального закладу Луценко Галина підготувала та провела для учнів тренінг професійного спрямування.  Захід пройшов дуже жваво, учасникам було цікаво виконувати завдання та визначати своє місце у професії.

Викладач перукарської справи Соловйова Інна Вікторівна підготувала та провела відкритий виховний захід на тему «Професія – дорога в майбутнє». Протягом заходу учні  познайомилися з відомими особистостями у перукарському мистецтві та їх професійним шляхом. Говорили про те, що тільки бажання навчитися та розвиватися може привести до успіху. Наприкінці заходу про свою професійну дорогу  майбутнім перукарям  розповіла випускниця училища та діючий майстер салону «Батерфляй» Білецька Олена, яка має досвід роботи у перукарні вже 11 років. Після виступу Олена показала учням майстер – клас з виконання салонної жіночої стрижки. Модель вона обрала серед присутніх учнів та виконала найпопулярнішу стрижку «Боб-каре». Свій показ Олена супроводжувала детальним поясненням процесу роботи. Розповіла учням чому не використовує у своїй роботі філірувальні ножиці. Учні із захопленням спостерігали за процесом роботи та активно задавали питання.

Також для учнів І курсів було проведено семінар-практикум від фірми Tiko Professional. Для проведення семінару була запрошена технолог з м.Одеса Скоріченко Ольга. Семінар проходив у дуже активній формі, технолог вдало знайшла спільну мову з учнями та  зацікавила їх.  Протягом кількох годин учні ознайомились із процесом вирівнювання тону волосся та його тонуванням. Технолог дала можливість занотувати учасникам семінару формули, які використовувала для фарбування. За той час поки перша модель чекала час до змивання, Ольга продемонструвала учням легку салонну укладку із застосуванням щипців праски та гофре. Вчила учнів використовувати лак під час укладки.

В рамках тижня професійної майстерності відбулися також і інші майстер-класи від запрошених майстрів перукарів. Так, майстер зачіски Половенко Оксана провела для учнів майстер-клас з виконання пляжних локонів.  Учні, отримали не лише знання з техніки створення пляжних локонів та засобів для укладки, а ознайомилися з досвідом роботи професіонала, правилами роботи з клієнтами салонного рівня.

 Майстер-клас з салонної укладки волосся провела для майбутніх перукарів майстер салону «Світ Краси» Шапран Алла. Під час заходу учні мали можливість ознайомитися з новою технікою укладання волосся, спробувати самостійно виконати окремі вправи, а також ставити запитання, на які одразу отримували компетентну відповідь майстра.

В ході тижня своїм досвідом ділилися і педагоги. Так, відкриті уроки провели викладачі перукарської справи: Соловйова Інна Вікторівна з теми «Виготовлення пастижерних виробів» і Чеснок Ліза Геннадіївна  з теми «Технологія виконання жіночих стрижок каскадної форми»  та  майстер виробничого навчання Карнаухової Тетяна Іллівна з теми «Підготовчі та заключні роботи. Миття голови».

 

В рамках тижня відбулися головні професійні змагання року – конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

За результатами теоретичного та практичного турів, було визначено переможців:

1 місце посіла Гнатюк Надія, група 68б, майстер виробничого навчання Крюковська Тетяна Вікторівна;

2 місце – Філіпчук Карина, група 618б, майстер виробничого навчання Карнаухова Тетяна Іллівна;

3 місце – Заремба Валерія, група 68б, майстер виробничого навчання, Крюковська Тетяна Вікторівна.

Завершився Тиждень  нагородженням переможців в ході урочистого виховного заходу, «Коса – дівоча краса», який підготували майстри виробничого навчання Крюковська Тетяна Вікторівна та Чурсіна Олена Іванівна.

 

Вітаємо переможців та їх педагогів, бажаємо натхнення у професійній творчості та подальших звершень.

 

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

  • Початок курсів 06.05.2019 року
  • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
  • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.