Лютий 26, 2019 - Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання  практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху.  Педагоги Херсонського вищого професійного училища […] Лютий 23, 2019 - Участь у Тижні Профорієнтації 22 лютого учні та педагоги Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну  взяли  участь у завершальному етапі  “Тижня Профорієнтації», що проходив у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27. Майбутні флористи (майстри виробничого навчання Пешенкова Віталіна Віталіївна, Лучко Анастасія Василівна)  провели для школярів майстер-клас  з виготовлення ексклюзивних листівок декорованих сухими та штучними квітами, дизайнерським папером, стрічками […] Лютий 22, 2019 - День відкритих дверей 21 лютого учні шкіл та всі бажаючі отримали можливість  ознайомитися із робітничими професіями сфери послуг  під час проведення Дня відкритих дверей у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну. Учні училища із захопленням розповідали про свої плани і демонстрували школярам свої навички. Відчути смак навчання, пізнати непізнане та виявити свої таланти гості закладу могли у […] Лютий 19, 2019 - Перукарі підвищували професійну майстерність 18 лютого у  Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну для учнів та педагогів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» спеціалісти компанії “Ольва” підготували та провели  презентацію  професійних засобів для волосся   ТМ «Profi Touch»..     В рамках презентації відбувся майстер-клас  з фарбування волосся тон в тон Колектив училища дуже вдячний за проведений семінар компанії «Ольва»  та особисто  […] Лютий 18, 2019 - Нагородження переможців В урочистій обстановці 16 лютого  у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбулася церемонія нагородження переможців обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед лауреатів була і учениця Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Горобець Дар’я (викладач Кобзар Олена Володимирівна), яка посіла ІІ місце. Після урочистостей з нагоди […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0034819
булінг

Хто  і як відповідатиме за булінг в Україні?

Преглянути інформацію

Предметний тиждень англійської мови

Протягом 10 – 14  грудня  у Херсоснькому вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень англійської мови, який підготувала та провела разом з своїми учнями викладач  англійської мови, спеціаліст вищої категорії Барвинська Ольга Олександрівна.  Метою тижня було поглибленя знань учнів про англомовні країни та популяризація вивчення іноземних мов,

У ході тижня учні мали можливість взяти участь у таких заходах:

 •  відкриття тижня, яке почалося інсценуванням «Королівський візит», де учні пропагували важливість вивчення іноземних мов. Допомагали в проведенні цього заходу учні: Хвостікова Анастасія (гр..818), Полянський Валентин (гр.718), Божко Ввалерія (гр.717) та Мазорук Валентина (гр.717). Також для учнів було оголошено план заходів тижня

 •   розважально-ігрове шоу «Міс Великобританія». Серед учасниць І курсу:  «Miss England» – Хвостікова Анастасія (гр..818), «Miss Scotland» – Кіп’яткова Юлія (гр..618а), «Miss Northern Ireland» – Кізей Катерина  (гр.618б) титул «Miss Great Britain» одержала «Miss Wales» – Скіба Ксенія (гр..518)

 •  квіз «Royal Family» для учнів І-ІІІ курсів. За результатами заходу перемогу одержала гр..618б

 

 •  пізнавальна гра-подорож «Екскурсія Лондоном». Збірна команда дівчат – Хвостікова Анастасія (гр..818), Кіп’яткова Юлія (гр..618а), Кізей Катерина (гр.618б), Скіба Ксенія (гр..518) змагалась з командою хлопців гр. 818 (Федулов Володимир, Марчук Олександр, Юдін Микита, Андрусяк Денис). Перемогу одержала команда дівчат.

 •   відкритий виховний захід «Мода,стиль,краса» з елементами рольової гри «Модний вирок», метою якого було вивчення історії розвитку моди,її удосконалення протягом століть; виявлення позитивного та негативного  впливу модних тенденцій на здоров’я людини;формування естетичного смаку та культури поведінки учнів; розвиток творчих здібностей учнів.

    

Найактивнішими учасниками заходу були: Цопа Тетяна, Кізей Катерина, Гришко Вероніка, Тищенко Світлана, Науменко Тетяна, Ясенова Юлія, Петренко Валерія, Лещінська Валерія, Філіпчук Карина Учасники створили приємну естетичну атмосферу, а глядачі отримали гарний настрій.

Логічним завершенням предметного тижня стало підведення підсумків 14 грудня та нагородження учнів.

 

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Увага! Оголошується набір на КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ, що будуть проходити на базі навчально-практичного центру з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного учиища сервісу та дизайну.

 • Курс: “Базовий” не вимагає первинних знань та навичок, побудований від простого до складного і включає формування умінь шити спідницю, сукню та брюки
 • Навчання у вечірній час (з 17.00).
 • Тривалість навчання: по 3 години двічі на тиждень, всього 63 години.
 • Початок курсів: залежить від комплектації групи.
 • Вартість навчання залежить від кількості слухачів (довідки за телефонами (0552)264648 (0552)517111)
наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.