Грудень 14, 2018 - Предметний тиждень англійської мови Протягом 10 – 14  грудня  у Херсоснькому вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень англійської мови, який підготувала та провела разом з своїми учнями викладач  англійської мови, спеціаліст вищої категорії Барвинська Ольга Олександрівна.  Метою тижня було поглибленя знань учнів про англомовні країни та популяризація вивчення іноземних мов, У ході тижня учні мали можливість […] Грудень 13, 2018 - До 25-річчя Збройних Сил України 11 грудня у в гуртожитку Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну для учнів І курсу відбувся захід, присвячений 25-річчю Збройних Сил України.  Учні познайомилися з історією зародження збройних сил з родами військ, з яких складаються  сучасні збройні  сили України. Присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які віддали своє життя за мир на нашій землі. Грудень 10, 2018 - Курси крою та шиття Два місяці тривали  курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного учиища сервісу та дизайну.  Слухачі отримали сертифікати, які засвідчили, що вони освоїли базовий курс, який не вимагає первинних знань та навичок, побудований від простого до складного і включає формування умінь шити спідницю, сукню та брюки.  Нагадуємо, […] Грудень 6, 2018 - Вітаємо переможців! 6 грудня відбулися фінальні змагання з волейболу у категорії “дівчата” серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини. За результатами зональних змагань до фіналу дійшли команди  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, Херсонського вищого професійного комерційного училища, Херсонського професійного ліцею харчової промисловості, Новокаховського вищого професійного училища, Новокаховського професійного електротехнічного ліцею.  У змаганнях за І місце перемогу виборола […] Грудень 5, 2018 - Новий лідер обласної ради учнівського самоврядування склала присягу 04 грудня  під час церемонії вручення нагород «Вогонь Прометея» переможцям обласного конкурсу «Учень року. 2018» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини склала присягу новий лідер обласної ради учнівського самоврядування, учениця ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» Анастасія Цілинська.
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0027445

Предметний тиждень англійської мови

Протягом 10 – 14  грудня  у Херсоснькому вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень англійської мови, який підготувала та провела разом з своїми учнями викладач  англійської мови, спеціаліст вищої категорії Барвинська Ольга Олександрівна.  Метою тижня було поглибленя знань учнів про англомовні країни та популяризація вивчення іноземних мов,

У ході тижня учні мали можливість взяти участь у таких заходах:

 •  відкриття тижня, яке почалося інсценуванням «Королівський візит», де учні пропагували важливість вивчення іноземних мов. Допомагали в проведенні цього заходу учні: Хвостікова Анастасія (гр..818), Полянський Валентин (гр.718), Божко Ввалерія (гр.717) та Мазорук Валентина (гр.717). Також для учнів було оголошено план заходів тижня

 •   розважально-ігрове шоу «Міс Великобританія». Серед учасниць І курсу:  «Miss England» – Хвостікова Анастасія (гр..818), «Miss Scotland» – Кіп’яткова Юлія (гр..618а), «Miss Northern Ireland» – Кізей Катерина  (гр.618б) титул «Miss Great Britain» одержала «Miss Wales» – Скіба Ксенія (гр..518)

 •  квіз «Royal Family» для учнів І-ІІІ курсів. За результатами заходу перемогу одержала гр..618б

 

 •  пізнавальна гра-подорож «Екскурсія Лондоном». Збірна команда дівчат – Хвостікова Анастасія (гр..818), Кіп’яткова Юлія (гр..618а), Кізей Катерина (гр.618б), Скіба Ксенія (гр..518) змагалась з командою хлопців гр. 818 (Федулов Володимир, Марчук Олександр, Юдін Микита, Андрусяк Денис). Перемогу одержала команда дівчат.

 •   відкритий виховний захід «Мода,стиль,краса» з елементами рольової гри «Модний вирок», метою якого було вивчення історії розвитку моди,її удосконалення протягом століть; виявлення позитивного та негативного  впливу модних тенденцій на здоров’я людини;формування естетичного смаку та культури поведінки учнів; розвиток творчих здібностей учнів.

    

Найактивнішими учасниками заходу були: Цопа Тетяна, Кізей Катерина, Гришко Вероніка, Тищенко Світлана, Науменко Тетяна, Ясенова Юлія, Петренко Валерія, Лещінська Валерія, Філіпчук Карина Учасники створили приємну естетичну атмосферу, а глядачі отримали гарний настрій.

Логічним завершенням предметного тижня стало підведення підсумків 14 грудня та нагородження учнів.

 

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Увага! Оголошується набір на КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ, що будуть проходити на базі навчально-практичного центру з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного учиища сервісу та дизайну.

 • Курс: “Базовий” не вимагає первинних знань та навичок, побудований від простого до складного і включає формування умінь шити спідницю, сукню та брюки
 • Навчання у вечірній час (з 17.00).
 • Тривалість навчання: по 3 години двічі на тиждень, всього 63 години.
 • Початок курсів: залежить від комплектації групи.
 • Вартість навчання залежить від кількості слухачів (довідки за телефонами (0552)264648 (0552)517111)
наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.