Травень 5, 2021 - Екологічна акція “Я люблю Херсон” З 19 квітня по 15 травня 2021 року в місті Херсон проводиться щорічна екологічна акція “Я люблю Херсон”. З метою благоустрою території свого рідного училища, мешканцями гуртожитку разом з вихователем Теленгою О.В. була проведена толока на подвір’ї гуртожитку: розбиті клумби, висаджені весняні та осінні квіти. Щасливі та задоволені учні доглядають за чистотою та красою рідного […] Травень 5, 2021 - Предметний тиждень англійської мови  З 26 по 30 квітня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся предметний тиждень з англійської мови «Англомарафон». Кожного дня, в рамках тижня проходили цікаві та захоплюючі  заходи, в яких мали змогу прийняти участь учні училища І, ІІ, ІІІ курсів та  викладачі. План «Англомарафону» 26 квітня Відкриття тижня англійської мови (онлайн – Google […] Квітень 26, 2021 - Предметний тиждень біології З 19 по 23 квітня у Херсонському вищому професійному училищі  сервісу та дизайну  відбувся  Предметний тиждень біології  «Наш дім-наша планета».  В рамках тижня  всі заходи проводились онлайн з використанням таких платформ  як: Google class , Google Meet, YouTube. Головною метою тижня було – зацікавити учнів у вивченні предмету, зробити навчання більш розмаїтим, відкрити нові точки […] Квітень 23, 2021 - Конкурс “Прорив легкої промисловості України” 21 квітня відбувся фінал V-всеукраїнського конкурсу професійної майстерності”Прорив легкої промисловості України” організований Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine та Асоціацією швейних училищ України. Тема конкурсу “Fashion візитівка”, де кожен учасник представляв колекцію моделей одягу, Moodboard та Lookbook, які розкривали ідею колекції та знайомили з історико-культурними традиціями регіону. Призерів нагороджували за такими […] Квітень 19, 2021 - Предметний тиждень фізики та астрономії З 12 по 16 квітня у Херсонському вищому професійному училищі  сервісу та дизайну  відбувся  Предметний тиждень фізики та астрономії . Всі заходи в рамках тижня проводились онлайн з використанням таких платформ  як: Google class , Google Meet, Google Jamboard, Instagram, YouTube. План заходів тижня був дуже насиченим та цікавим: 12 квітня – Дистанційна лінійка: відкриття […]
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

  • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
  • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

  • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”
  • “Перукар (перукар-модельєр). Візажист”

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0117574
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Предметний тиждень фізики та астрономії

З 12 по 16 квітня у Херсонському вищому професійному училищі  сервісу та дизайну  відбувся  Предметний тиждень фізики та астрономії .

Всі заходи в рамках тижня проводились онлайн з використанням таких платформ  як: Google class , Google Meet, Google Jamboard, Instagram, YouTube.

План заходів тижня був дуже насиченим та цікавим:

12 квітня – Дистанційна лінійка: відкриття тижня фізики та астрономії до Міжнародного дня першого польоту людини в космос, 60 – ти ліття першого пілотованого польоту Ю.О. Гагаріна. Перегляд та обговорення фільму «Шлях братів Нобель» (он-лайн на платформі Google Meet).

13 квітня– Розгадування ребусів та кросвордів «Перерва» (off-лайн на платформі Google class, в тестовому режимі). Конкурс малюнків «Фізика моїми очима?!» (групова работа off-лайн на платформі Google Jamboard).

14 квітня – Челлендж «Обіцянки мої Землі» (впровадження альтернативних, енергозберігаючих технологій в своєму житті та побуті) (індивідуальна робота off-лайн засобами прикладної програми Instagram). Фізично-астрономічна вікторина «Що? Де? Коли?» (off-лайн на платформі Google class, в тестовому режимі)

15 квітня – Конкурс газет до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. Виставка творчих робіт «Фізика в моїй професії» (групова работа off-лайн на платформі Google Jamboard).

16 квітня – Фізичний квест «Ключ до знань». (індивідуальна робота off-лайн засобами прикладної програми Instagram). Закриття тижня фізики та астрономії. Підведення підсумків. Нагородження переможців (групова работа off-лайн на платформі Google Jamboard)

В тижні брали участь учні всіх груп училища. Їм вдалося показати неабиякий талант та здібності. Особливо радує те, що учні вміють створювати інформаційні продукти в нових програмах дистанційного напрямку, розгадувати вікторини, можуть їх пояснити та чудово виступати, захоплюючи інших.

В останній день проведення тижня були визначені переможці.

За активну участь у підготовці і проведенні тижня фізики та астрономії оголосити подяку таким учням:

Руптановій Єлизаветі, Дейнеці Владі, Чіпко Карині, Лінзі Ліліяні – ученицям групи № 518, Жовтоштан Вікторії – учениці групи № 619 а.

Залиште коментар

ДНЗ “ХВПУСД”
Про наші професії
Про училище
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.