Листопад 16, 2021 - Міжнародний День толерантності У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) пропонуємо Вам взяти участь в онлайн квест-вікторині за покликанням http://surl.li/arjmb. Активні учасники будуть відзначені призами. Успіху !!! Листопад 15, 2021 - Кваліфікаційні пробні роботи учнів з професії «Перукар ( перукар- модельєр)» Протягом 11, 12 та 15 листопада 2021 року виконувалися кваліфікаційні пробні роботи учнями групи 618 з професії «Перукар ( перукар- модельєр)» в салонах краси та перукарнях міста Херсона й області. Здобувачі освіти продемонстрували знання сучасних трендів перукарської індустрії, вміння використовувати інноваційні технології, виконували жіночі, чоловічі та дитячі прогресивні стрижки, креативне фарбування волосся, зачіски різних типів […] Листопад 9, 2021 - “Місяць цифрової грамотності” на Херсонщині        Обласна державна адміністрація пропонує долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 01 по 30 листопада 2021 року, та повідомляє наступне. На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» та […] Листопад 1, 2021 - Предметний тиждень англійської мови     Згідно з планом  роботи  з 25 жовтня по 29 жовтня 2021 року в училищі проходив предметний тиждень англійської мови, присвячений Всесвітньому тижню медіа- та інформаційної грамотності. Основною  метою тижня було поглибити знання учнів про медіаграмотність, розвивати уміння ідентифікувати фейки та навчитися протистояти їхнім негативним впливам, вміти користуватись сучасними інформаційними технологіями та програмним забезпеченням з […] Жовтень 13, 2021 - Конкурс екібан “Барви осені” . 13 жовтня  в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну вже традиційно, відбулася виставка-конкурс осінніх екібан з рослинних матеріалів  під назвою “Барви осені” . У конкурсі приймали участь групи 1,2 і 3 курсів.
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

 • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”
 • “Перукар (перукар-модельєр). Візажист”

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0142533
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Профорієнтаційна робота в школі


06.10.2021 учні груп 618, 719 та їх майстри Руднік Ольга Сергіївна та Андрусяк Анна Юріївна відвідали 9 клас школи #18 з приводу проф орієнтаційної робити.
Майстри мали нагоду познайомити учнів з професіями училища, показавши їм відео ролик професій.
Учні училища продемонструвати свої професії у вигляді майстер- класу з плетіння сучасних кіс, професія: Перукар ( перукар- модельєр) Манікюрник та гри в Кубики Нікітіна, професія: Нянька.Гувернер.Соціальний робітник – де хлопці та дівчата 9го класу мали змогу  складати куби.
Результатом такої зустрічі залишилися задоволені всі.  В учнів школи виникло багато питань, тому їх було запрошено до навчального закладу для більше детального ознайомлення з усіма професіями училища

Залиште коментар

увага конкурс
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
ДНЗ “ХВПУСД”
Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

 • Кравець;
 • Закрійник;
 • Візажист;
 • Манікюрник;
 • Перукар (перукар-модельєр).
Про наші професії
Про училище
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.