Червень 5, 2020 - Державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець. Закрійник” 5 червня в ДНЗ “Херсонське вище професійне  училище сервісу та дизайну” успішно пройшов завершальний етап професійно-технічного  навчання – державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець.Закрійник”. Іспит проходив у три зміни з дотриманням санітарно-епідеміологічних умов. Учні складали комплексне конторольне завдання до якого увійшли питання з усіх спец. предметів курсу, що дало можливість членам комісії побачити та проаналізувати обізнаність майбутніх фахівців. […] Червень 1, 2020 - Здійснюємо набір учнів на навчання у 2020-2021 навчальному році Державний навчальний заклад «ХЕРСОНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСУ ТА ДИЗАЙНУ” ЗАПРОШУЄ  НА НАВЧАННЯ У 2020- 2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗА ПРОФЕСІЯМИ: На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)  Кравець. Закрійник Нянька. Гувернер. Соціальний робітник Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Кравець. Закрійник Перукар (перукар-модельєр). […] Травень 31, 2020 - Захист випускних робіт 29 травня  в ДНЗ “Херсонське вище професійне  училище сервісу та дизайну” відбувся захист випускних робіт з професії “Флорист”. У зв’язку з карантинними обмежувальними заходами, захист проходив онлайн на платформі Zoom. Така вже звична, за останні місяці форма спілкування, дала можливість запросити у комісію, навіть, флориста з іншої країни. Члени комісії: Штундер Ольга Геннадіївна – заступник […] Травень 10, 2020 - Вітаємо з Днем матері! Дорогі жінки! Милі мами!  Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Де б не були  і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все […] Травень 8, 2020 - Пам’яті жертв Другої світової війни 8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – […]

Розклад занять для учнів на 1 – 5  червня

Вступ 2020
Про наші професії
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

 • “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”;
 • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”.

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

ДНЗ “ХВПУСД”
Про училище
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0082026
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Тиждень професії «Манікюрник»

Протягом 15-19 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та  дизайну пройшов тиждень  професії «Манікюрник».

Викладачі та майстри виробничого навчання з професії підготували та провели різноманітні заходи, основною метою яких були активізація творчої і пізнавальної діяльності учнів та презентація досягнень як  учнів так і педагогів.

Так було проведено:

 • Внутрішні групові теоретичні тури професійної майстерності серед учнів  з професії “Манікюрник”. Учні протягом 60 хвилин відповідали на 60 тестових завдань, в яких були питання з предметів : манікюрна справа, матеріалознавство, санітарія і гігієна, охорона праці. Більшість учнів відповіли на тестові завдання дуже добре, що свідчить про їх рівень знань та відповідальний підхід до поставленого завдання.
 • Внутрішні групові практичні тури професійної майстерності серед учнів  з професії “Манікюрник”.  Учні груп працювали над виконанням салонного жіночого манікюру. Кращими учнями у групі 617а стали Лежепьокова Стелла та Яцинич Тетяна, у групі 617б – Ковальова Маша та Стрижньова Аліна , у групі 616 Ткаченко Ірина та Ромашева Аліна.
 • Тренінги професійного спрямування для учнів, які провела психолог училища Луценко  Галина Михайлівна. Вона підготувала анкетування на виявлення приналежності учнів до обраної професії та ігрові вправи на розвиток якостей «Манікюрника». Тренінги проходили у активній формі, учні по закінченню завдань ще ставили психологу багато запитань, які свідчать про позитивні результати такого заходу.
 • Майстер-класи на теми «Комбінований манікюр», «Сучасні дизайни нігтів»  які провела майстер виробничого навчання Думанська Ольга Олексіївна. Під час першого майстер- класу   вона  детально показала процес виконання комбінованого манікюру, протягом роботи пояснювала  як правильно обрати фрезер та щипчики, які є кращими на сучасному ринку,  різновиди  фрез та щипчиків,  з яких матеріалів вони повинні бути виготовленні. А також про те, на якому етапі роботи кожний з них використовується. Протягом наступного майстер – класу Ольга Олексіївна продемонстровала з детальним пояснення повну послідовність актуальних на сьогоднішній день сучасних дизайнів нігтів. Під час проведення майстер-класів були задіяні мультимедійна система та веб камера, що дало змогу усім присутнім спостерігати за діями майстра на великому екрані . Учасники майстер класів отримали нові знання та ознайомилися з техніками виконання комбінованого манікюру та сучасних дизайнів нігтів.
 • Семінар на тему «Професійні засоби для манікюру. Розрахунок кошторису витрат матеріалів», на який була запрошена Потоцька Тетяна, представник компанії «Краля». Тетяна ознайомила учнів із асортиментом сучасних засобів для манікюру, що активно використовуються на ринку праці та навела приклади розрахунку кошторису витрат матеріалів. Говорила ще про те, які можна застосувати цікавинки щоб утримати клієнта. По закінченню семінару усі присутні отримали заохочувальні подарунки у вигляді тренувальних карт для художнього розпису нігтів.

 • Інтелектуальна гра «Кращий знавець манікюрної справи», яку підготувала та провела викладач манікюрної справи Андрусяк Ганна Юріївна.   Учасники гри брали участь не тільки у теоретичних завданнях а й у практичних. Гра була проведена із використанням мультимедійної системи, що зробило захід яскравим та цікавим. Переможцями гри стала група 617б.
 • Фінал конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії “Манікюрник Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, у якому брали участь учні ІІ -ІІІ курсів, по два учасники від кожної групи. Учні змагалися в теоретичному і практичному турах. Завданням практичного туру було виконання художнього розпису нігтів на тему «Весняні барви». Конкурсанти виконували завдання на 5-ти  типсах та презентували на планшетках чорного кольору.
 •  
 • Переможцями конкурсу професійної майстерності стали:
 • 1 місце – Ковальова Марія (група 617б, майстер виробничого навчання Майдич Ольга Володимирівна);
 • 2 місце – Лежепьокова Стелла ( група 617а, майстер виробничого навчання Думанська Ольга Олексіївна);
 • 3 місце – Ткаченко Ірина (група 616, майстер виробничого навчання Андрусяк Ганна Юріївна).

Завершився тиждень пролфесії “Манікюрник”  нагородження конкурсантів що посіли 1, 2 та 3 місця в рамках урочистого  заходу, який провела  майстер виробничого навчання Майдич Ольга Володимирівна.

Залиште коментар

дистанційне навчання

Базові предмети

Пиродничі науки

Предмети професії “Перукар (перукар-модельєр)”

Предмети професії “Манікюрник”

 Предмети професії  “Кравець”

Предмети професії “Закрійник”

  Предмети професії  “Гувернер”

Предмети професії    “Соціальний робітник”

 Предмети професії    “Флорист”

Професія   “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”

вітаємо переможця!
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.