Травень 13, 2019 - День пам’яті та примирення 8 травня учні та педагоги Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну взяли участь у заходах, що проходили у м. Херсоні до Деня пам’яті та примирення, присвяченому пам’яті жертв Другої світової війни. У Парку Слави проходив молебень за участі священників різних конфесій. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано […] Травень 2, 2019 - Що є причиною булінгу, як попередити та протидіяти цькуванню Що є причиною булінгу, як попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? На всі ці питання шукали відповіді здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну разом з вихователями гуртожитку та психологом на диспутах, тренінгах, відео-лекторіях які продовжувались  протягом квітня.     Травень 2, 2019 - Державна кваліфікаційна атестація у групах з професії “Кравець. Закрійник” 26 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групах з професії “Кравець. Закрійник” (515а, б, майстри виробничого навчання Сухарева С.Ю. та Базалій О.А.). Рівень кваліфікації учнів оцінювала Державна кваліфікаційна комісія на чолі з   Лазаренко О. В., завідуючою підприємством ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» також професійні компетенції учнів визначали […] Квітень 26, 2019 - «Великдень душі. Христос Воскрес! – Воскресне й Україна!» Весна надихає на творчість… Художниці гуртожитку Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну взялися до роботи. Прекрасній порі  року – Весні – присвячуються творчі роботи учнів «Прийшла весна – красна» та «Великдень душі. Христос Воскрес! – Воскресне й Україна!» Квітень 25, 2019 - Флорист – професія творча Цікавим та творчим видався весняний квітень для майстрів виробничого навчання – з професії “Флорист” Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Пешенкової Віталіни Віталіївни і Лучко Анастасії Василівни а також для їх учнів. 13 квітня учні та майстри  створили фотозону для жіночого фестивалю «Анима» у музеї Шовкуненка 22 квітня   вони створили пасхальну фотозону  на  ТРЦ […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0039941
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Тиждень професії «Манікюрник»

Протягом 15-19 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та  дизайну пройшов тиждень  професії «Манікюрник».

Викладачі та майстри виробничого навчання з професії підготували та провели різноманітні заходи, основною метою яких були активізація творчої і пізнавальної діяльності учнів та презентація досягнень як  учнів так і педагогів.

Так було проведено:

 • Внутрішні групові теоретичні тури професійної майстерності серед учнів  з професії “Манікюрник”. Учні протягом 60 хвилин відповідали на 60 тестових завдань, в яких були питання з предметів : манікюрна справа, матеріалознавство, санітарія і гігієна, охорона праці. Більшість учнів відповіли на тестові завдання дуже добре, що свідчить про їх рівень знань та відповідальний підхід до поставленого завдання.
 • Внутрішні групові практичні тури професійної майстерності серед учнів  з професії “Манікюрник”.  Учні груп працювали над виконанням салонного жіночого манікюру. Кращими учнями у групі 617а стали Лежепьокова Стелла та Яцинич Тетяна, у групі 617б – Ковальова Маша та Стрижньова Аліна , у групі 616 Ткаченко Ірина та Ромашева Аліна.
 • Тренінги професійного спрямування для учнів, які провела психолог училища Луценко  Галина Михайлівна. Вона підготувала анкетування на виявлення приналежності учнів до обраної професії та ігрові вправи на розвиток якостей «Манікюрника». Тренінги проходили у активній формі, учні по закінченню завдань ще ставили психологу багато запитань, які свідчать про позитивні результати такого заходу.
 • Майстер-класи на теми «Комбінований манікюр», «Сучасні дизайни нігтів»  які провела майстер виробничого навчання Думанська Ольга Олексіївна. Під час першого майстер- класу   вона  детально показала процес виконання комбінованого манікюру, протягом роботи пояснювала  як правильно обрати фрезер та щипчики, які є кращими на сучасному ринку,  різновиди  фрез та щипчиків,  з яких матеріалів вони повинні бути виготовленні. А також про те, на якому етапі роботи кожний з них використовується. Протягом наступного майстер – класу Ольга Олексіївна продемонстровала з детальним пояснення повну послідовність актуальних на сьогоднішній день сучасних дизайнів нігтів. Під час проведення майстер-класів були задіяні мультимедійна система та веб камера, що дало змогу усім присутнім спостерігати за діями майстра на великому екрані . Учасники майстер класів отримали нові знання та ознайомилися з техніками виконання комбінованого манікюру та сучасних дизайнів нігтів.
 • Семінар на тему «Професійні засоби для манікюру. Розрахунок кошторису витрат матеріалів», на який була запрошена Потоцька Тетяна, представник компанії «Краля». Тетяна ознайомила учнів із асортиментом сучасних засобів для манікюру, що активно використовуються на ринку праці та навела приклади розрахунку кошторису витрат матеріалів. Говорила ще про те, які можна застосувати цікавинки щоб утримати клієнта. По закінченню семінару усі присутні отримали заохочувальні подарунки у вигляді тренувальних карт для художнього розпису нігтів.

 • Інтелектуальна гра «Кращий знавець манікюрної справи», яку підготувала та провела викладач манікюрної справи Андрусяк Ганна Юріївна.   Учасники гри брали участь не тільки у теоретичних завданнях а й у практичних. Гра була проведена із використанням мультимедійної системи, що зробило захід яскравим та цікавим. Переможцями гри стала група 617б.
 • Фінал конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії “Манікюрник Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, у якому брали участь учні ІІ -ІІІ курсів, по два учасники від кожної групи. Учні змагалися в теоретичному і практичному турах. Завданням практичного туру було виконання художнього розпису нігтів на тему «Весняні барви». Конкурсанти виконували завдання на 5-ти  типсах та презентували на планшетках чорного кольору.
 •  
 • Переможцями конкурсу професійної майстерності стали:
 • 1 місце – Ковальова Марія (група 617б, майстер виробничого навчання Майдич Ольга Володимирівна);
 • 2 місце – Лежепьокова Стелла ( група 617а, майстер виробничого навчання Думанська Ольга Олексіївна);
 • 3 місце – Ткаченко Ірина (група 616, майстер виробничого навчання Андрусяк Ганна Юріївна).

Завершився тиждень пролфесії “Манікюрник”  нагородження конкурсантів що посіли 1, 2 та 3 місця в рамках урочистого  заходу, який провела  майстер виробничого навчання Майдич Ольга Володимирівна.

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Початок курсів 06.05.2019 року
 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.