Червень 30, 2020 - Державна кваліфікаційна атестація 25 червня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулася державна кваліфікаційна атестація з професій: «Перукар(перукар-модельєр). Візажист» з кваліфікації: «Перукар – модельєр» у групах 68а, 68б; “Кравець. Закрійник” з кваліфікації «Закрійник 5 розряду» у групі 57. Іспит проходив у три зміни з дотриманням санітарно-епідеміологічних умов. Учні захищючи свої дипломні проекти, показали високий рівень підготовки та […] Червень 26, 2020 - Вітаємо наших випускників! Червень 26, 2020 - Здійснюємо набір учнів на навчання у 2020-2021 навчальному році Державний навчальний заклад «ХЕРСОНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСУ ТА ДИЗАЙНУ” ЗАПРОШУЄ  НА НАВЧАННЯ У 2020- 2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗА ПРОФЕСІЯМИ: На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)  Кравець. Закрійник Нянька. Гувернер. Соціальний робітник Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Кравець. Закрійник Перукар (перукар-модельєр). […] Червень 26, 2020 - СУЧАСНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ – СУЧАСНІ КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИКИ 24 червня викладачі та майстри Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну з професій: “Нянька.Гувернер” – Горошенко І.О., Руднік О.С. та “Флорист” – Синельникова І.М., Лучко А.В. взяли участь в обласному веб-семінарі-практикумі на платформі ZOOM, який проводила  Шкарбан Ольга Олександрівна, методист навчально-методичного центру у Херсонській області. Тема обласного семінару: “Сучасні методи навчання – сучасні кваліфіковані робітники”. […] Червень 23, 2020 - Державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар(перукар-модельєр). Манікюрник.” 23 червня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар(перукар-модельєр). Манікюрник” з кваліфікації: “Манікюрник 3 розряду” . Іспит проходив у дві зміни з дотриманням санітарно-епідеміологічних умов. Учні захищючи свої дипломні проекти, показали високий рівень підготовки та майстерності. Члени комісії: Огданець Тетяна Василівна – директор ДНЗ ХВПУ «Сервісу та дизайну»; Штундер […]
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

 • “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”;
 • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”.

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0085820
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Тиждень професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник»

 З 9 по 13 грудня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну пройшов тиждень   професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник». Це ціла низка  заходів, що проводилися з метою вдосконалення та виявлення знань, умінь та навичок учнів найбільш практично підготовлених з даної професії.  Кожен день проходив у ритмі професійного натхнення.

Перший день  розпочався відкриттям святкової лінійки «Відкриття тижня з професії», на якій були присутні учні груп, а саме: 719, 718, 717. Учні були ознайомлені з планом проведення заходів на тиждень.

Заходи:

 1. Майстер клас «Виготовлення випускної медалі», на заході були присутні учні гр.719,718, 717 , проводила майстер клас Колесник Надія Іванівна  з метою набуття навичок та умінь виготовляти самостійно «Випускну медаль». Учням було надано стрічки, ламіновані зображення, фетр та клей. Майстер продемонструвала техніку виготовлення «Медалі» із покроковою презентацією виготовлення через мультимедійну систему. Учням була надана можливість самостійної роботи. Гості заходу були активними та творчо підійшли до завдання.
 2. Викладачем Горошенко І.О.  було проведено теоретичний  внутрішньо груповий тур за кваліфікацією «Гувернер» з предметів: «Методика дошкільного виховання», «Дошкільна педагогіка» серед учнів  групи №718. Протягом 45 хв. Учні працювали з тестовими завданнями, найбільшу кількість балів набрали: Коновенко Д. (1 місце), Шеріхова І. (2 місце), Свердлова А. (3 місце).

Другий день 

  Заходи:

 1. Теоретичний внутрішньо груповий тур за кваліфікацією «Нянька» з предмету «Основи педіатрії та дієтології» серед учнів І, ІІІ курсів з професії «Нянька» та «Соціальний робітник», найбільшу кількість балів набрали: група 717: Бабич Г (1 місце), Ніконова А. (2 місце), Ніконова А., Наконечна О. (3 місце); група 719 Овсяннікова Т. – 1 місце, Шаповалова М. – 2 місце, Сорока А. – 3 місце.
 2. Майстер – клас «Новорічна прикраса» (майстер виробничого навчання Руднік О.С.)  
 3. Практичний тур у групі 719 на тему: «Приготування десерту» за кваліфікацією «Нянька». Учням було запропоновано із фруктів, печива та йогурту приготувати десерт для дітей молодшого віку та презентувати його. Кожен учень працював згідно технологічних вимог, але десерти по завершенню часу були виготовлені по різному.  Найбільшу кількість балів отримали: Овсяннікова Т., Шаповалова М.,Сорока А.; Коломойченко В.

 

Третій день 

Заходи:

 1. Проведено виховну годину для груп: 717, 718, 719 на тему «Я волонтер і цим пишаюсь» з метою ознайомлення учнів з історією професії соціальний робітник,та  випускниками нашого навчального закладу для яких професія соціальний робітник стала покликанням їх душі. В організації цього заходу прийняли участь  учні групи 717 Ніконова Анжела, Бабич Анна, Мазорук Валентин, Балан Діана.
 2. Майстер – клас «Парасолька», на заході були присутні учні гр.719,718, 717 та учні (25) школи № 57. Підготувала майстер – клас Горошенко І.О. з метою набуття навичок та умінь виготовляти роботи своїми руками, а саме парасольки.Присутнім учням було представлено відео ролик про історію виникнення парасольки, продемонстровано майстром виробничого навчання  прийоми техніки «Орігамі» та етапи створення «Парасольки». Майстер протягом свого показу наголосила на тому, що роботу можна використати для прикрашання іграшок, вікон, стін, як ялинкову прикрасу та для оформлення дитячих коктейлів. У майстер – класі активно приймали участь усі присутні учні та гості заходу. Кожен учасник майстер – класу власноруч виготовив прикрасу «Парасолька».

Четвертий день

Заходи:

 1. Проведено показовий урок майстром виробничого навчання Колесник Н.І., тема уроку «Догляд за хворими з порушеннями функцій ендокринних залоз». Під час проведення уроку було задіяно проектор та мультимедійний супровід уроку. Протягом уроку було продемонстровано різні форми роботи з групою, учні були активні , новий матеріал сприймали із задоволенням.
 2. Практичний тур у групі 717 тема: «Планування сімейного бюджету» з метою виявлення найбільш практично підготовленого учня з кваліфікації соціальний робітник. Учні отримали кожен по 3 завдання, які заключалися у внесенні основних видів статей сімейного бюджету, підрахунку фактичого доходу всієї сім’ї, підрахуванні витрат за 1 місяць (по всім статтям), отримані дані заносилися у таблиці. Найбільшу кількість балів набрали: Ніконова Анжела, Наконечна Ольга, Вісовень Аліна .
 3. Проведено виховний захід з професії «Гувернер» класним керівником Горошенко І.О. груп 719, 717, 718. Даний захід проводився з метою глибшого ознайомлення учнів з професією – гувернер, обов’язками, та яким повинен бути сучасний гувернер. Увазі учнів було представлено фільм з історії виникнення професії гувернер та відеоролик на тему «Обов’язки сучасного гувернера». Було запрошено випускницю нашого закладу , яка працює за даною професією. Вона розповідала присутнім про тонкощі у роботі та особливості роботи з дошкільниками. На завершення заходу Ірина Олексіївна запропонувала учням ігрові вправи, які задіяли більшу кількість учнів та тим самим активізували їх і поліпшили процес запам’ятовування отриманої інформації.

 

П’ятий день

Заходи:

 1. Показовий урок з виробничого навчання,  тема «Вивчення віршів з дітьми» з кваліфікації «Гувернер», майстер виробничого навчання Горошенко І.О. група 718. Урок проводився з метою відпрацювання ефективних практичних  методів, прийомів та етапам вивчення віршів з дошкільниками. На уроці було задіяно різні форми і методи проведення.
 2. Конкурс професійної майстерності груповий серед учнів  з професії «Гувернер», майстер виробничого навчання Горошенко І.О. групи 718. З метою виявлення найкраще підготовлених учнів з кваліфікації «Гувернер», з теми «Виготовлення витинанки – мишка». Найбільшу кількість балів отримали Коновенко Д., Вдовиченко Є., Андрусенко .
 3. На закриття тижня була проведена розважальна програма «Крутіше всіх», присутні всі групи. З метою створення позитивного емоційного фону, стимулювання пізнавальної активності, розвитку креативного мислення, збагачення словникового запасу, виховання комунікативних якостей підлітків, розвитку кмітливості, уваги, почуття відповідальності та згуртування колективу. Учні були нагороджені грамотами з професійної майстерності та подарунками.

 

Нагороджено грамотами за підсумками та теоретичних та практичних турів:

 • Група 717 кваліфікація «Соціальний робітник»: Ніконова Анжела.- І місце, Наконечна Ольга, Бабич Ганна –ІІ місце, Висовень Аліна, Стафійчук Люба –ІІІ місце
 • Група 718 кваліфікація «Гувернер»: Коновенко Д. – 1 місце, Вдовиченко Є. – ІІ місце, Андрусенко Д. – ІІІ місце
 • Група 719 кваліфікація «Нянька»: Овсяннікова Т. – І місце, Шаповалова М. – ІІ місце, Сорока А. – ІІІ місце

 

Залиште коментар

ДНЗ “ХВПУСД”
Про наші професії
Про училище
вітаємо переможця!
Увага! курси крою та шиття

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.