Квітень 15, 2024 - Світ віртуальної моди 15 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизйну  відбувся позакласний захід “Віртуальна мода”,  який підготувала та провела для майбутніх кравців та закрійників  майстер виробничого навчання Світлана Волинцева.   Захід занурив учасників у світ інноваційних технологій та сучасних трендів у сфері дизайну одягу. Віртуальна мода – це динамічно розвиваючийся напрямок, який використовує цифрові технології […] Квітень 5, 2024 - Вітаємо переможців! Якщо впевнено крокувати до своєї цілі, то обов’язково досягнеш найкращого! Саме це довели здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервіса та дизайна в особистих і командних заліках обласних онлайн змагань зі спортивного орієнтування за програмою Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях! Березень 27, 2024 - Атестація педагогічних працівників 26 березня відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 №805 у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дзайну відбулося 4 засідання атестаційної комісії І рівня. Атестаційна комісія закладу освіти після всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників ухвалила  рішення: Відповідають займаній посаді: Волинцева Світлана Миколаївна, […] Березень 17, 2024 - Предметний тиждень математики та фізики Згідно з планом роботи з 11 по 15 березня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень математики та фізики, який підготувала та провела викладач Наталя Левчук. Тиждень математики проходив дистанційно, із застосуванням різних онлайн планформ. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; розвиток пізнавальної […] Березень 12, 2024 - Віртуальна виставка художніх робіт “Наш Тарас”  З метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря, класний керівник Соловйова І.В разом з першим курсом групи №623 Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайна створили віртуальну виставку художніх робіт “Наш Тарас” . Здобувачі освіти у своїх роботах передали бачення образу Тараса Григоровича через його поезію, відобразили його вірші малюнками.
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0191467
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Вечір пам’яті «Кіборги вистояли, не вистояв бетон»  

20 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Саме до цієї дати  Людмила Руденко, головний бібліотекар відділу мистецтв  Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара для здобувачів освіти Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну провела  Вечір пам’яті «Кіборги вистояли, не вистояв бетон».  

До організації заходу долучилися  і класні керівники закладу освіти Інна Соловйова, Наталя Левчук, Ірина Кулікова, Олена Кобзар, Ольга Барвинська. Майже 70 учасників активно долучилися до запланованої зустрічі в форматі онлайн.

Захід умовно був розділений на дві частини. У першій – учні побачили, яким був Міжнародний аеропорт імені С. Прокоф’єва до війни на сході. Говорили про основні дати боїв, про символ незламності ДАПу – диспетчерську вежу, переглянули унікальні документальні відеокадри, відповіли на ключові питання: «Чому Донецьке летовище було стратегічно важливим військовим об’єктом?» та «Чому оборонців аеропорту прозвали кіборгами?». Загиблих українських військових вшанували хвилиною мовчання.

У другій частині вечора пам’яті проаналізували те, як військові події в Донецькому аеропорті вплинули на мистецтво та літературу. Перш за все учні були ознайомлені з переліком книжкових видань, серед яких були: спогади родин загиблих, поема, романи, вірші написані кіборгами, документальні оповіді. Цікавість учнів привернули комікси, створені  ГО «Вірні традиціями», де документальні реальні події сучасної української героїки зображено в графіці. Згадали про Сергія Лойка – російсько-американського журналіста, фотографа, автора книги «Аеропорт». Він єдиний із закордонних журналістів, хто пробув 4 дні в ДАПі та зробив світлини боїв і портрети кіборгів на фоні розбитого летовища. Його фоторепортаж був опублікований на першій шпальті «Лос-Анджелес Таймс».

Мужність кіборгів було зображено й на картинах. Так український художник Олег Дробоцький створив серію живописних робіт під назвою «Аеропорт». До речі, у 2019 році в Херсоні було презентовано цю виставку. Після її завершення, великі картини, поки не вивезли, повісили в будівлі ОДА. Після деокупації Херсона, картини збереглися, можливо, через їх кольорову гаму, наближену до графічних творів. Яскраво не виражені прапори та шеврони військових не привернули увагу окупантів. Художник та український воїн Олег Дробоцький загинув 6 березня 2023 року, захищаючи Батьківщину. Ще на заході звучали вірші, сучасні пісні (Freel «Спалах», гурт «Тартак»  «Висота / Ніхто Крім Наc»), розглядали поштові марки та пам’ятну монету, присвячені кіборгам. Поговорили також й про документальний фільм «Добровольці Божої Чоти» (реж. Леонід Кантер та Іван Ясній) та переглянули трейлер художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають» (реж. Ахтем Саітаблаєв).

Про основні періоди в історії російсько-української війни потрібно говорити, знати та пам’ятати. Оборонці ДАПу є прикладом героїзму для молоді, бо ще у 2014 році змогли зруйнувати міф про те, що Україна не здатна захищатися. «Слава Україні! Слава нашим Захисникам!», – такими словами завершився вечір пам’яті.

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше