Грудень 1, 2020 - Предметний тиждень математики в училищі Листопад 26, 2020 - “Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії” з 12 по 23 листопада педагоги Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну підвищували кваліфікацію, зареєструвавшись та пройшовши навчання з  курсу “Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії”, що був організований і реалізований в рамках партнерства Google України з Міністерством освіти і науки України для більш широкого впровадження дистанційного навчання в освітніх установах в […] Листопад 18, 2020 - «Формування нового стилю навчання в сучасній підготовці «Перукарів»,  17 листопада 2020 року з використанням платформи ZOOM відбувся онлайн семінар-практикум для викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)» з теми «Формування нового стилю навчання в сучасній підготовці «Перукарів», який підготувала та провела методист НМЦ ПТО у Херсонській області Ольга Шкарбан.    У заході взяли участь педагоги професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини, у […] Листопад 2, 2020 - Відкрите засідання МК природничо-математичного циклу 2 листопада у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбулося відкрите засідання методичної комісії викладачів природничо – математичного циклу. У рамках засідання творча група педагогів на чолі з головою МК Наталею Левчук підготувала та провела майстер – класи з організації дистанційного навчання на корпоративній онлайн-платформі закладу, що була створена на базі сервісів G suite for […] Жовтень 20, 2020 - Розширене засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання швейного виробництва 19 жовтня на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Швачка. Кравець. Закрійник» Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну відбулося планове розширене засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання швейного виробництва.  На засідання методичних комісій закладу традиційно для обміну досвідом запрошуються роботодавці. Цього разу досвідом розробки лекал для масового виготовлення одягу […]
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

  • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
  • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

  • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”.

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0100158
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Вітаємо Теплову Анну та Цілінську Анастасію – переможців обласного конкурсу «Учень року -2017».

12 грудня 2017 року наші учні брали участь у церемонії нагородження переможців обласного конкурсу «Учень року -2017».

Учениця Теплова Анна посіла І місце у номінації «Професіонал року», а учениця Цілинська Анастасія стала номінантом у номінації «Лідер року».

Вітаємо!

Залиште коментар

ДНЗ “ХВПУСД”
Про наші професії
Про училище
вітаємо переможця!
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.