Лютий 22, 2024 - Семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання” у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну. У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання”. Онлайн-захід на платформі Google Meet підготувала та провела методист закладу Наталя Міщенко. Для презентації матеріалів вона скористалася онлайн-дошкою Padlet. У семінарі взяли активну участь як майстри виробничого навчання та інші педагоги училища.  Методист ознайомила присутніх з переліком різноманітних онлайн-застосунків для створення […] Лютий 21, 2024 - 21 лютого – Міжнародний день рідної мови 21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Саме до цієї дати Руденко Людмила Володимирівна, головний бібліотекар відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара вкотре підготувала та провела для здобувачів освіти  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну  мовознавчу гру. Експертом Людмила Володимирівна запросила викладачку української мови Кобзар Олену Володимирівну та помічником експерта  Соловйову […] Лютий 16, 2024 - День спонтанного прояву доброти. Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 17 лютого. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям […] Лютий 12, 2024 - Віртуальна галерея педагогічного досвіду “Візуалізація навчального процесу в умовах дистанційного навчання” Викладачі Херсонського вищого професійного чилища сервісу та дизайну презентували свої напрацювання в рамках  віртуальної галереї педагогічного досвіду “Візуалізація навчального процесу в умовах дистанційного навчання”, яку організувала методист закладу Наталя Міщенко. В ході методичного заходу педагоги поділилися найцікавішми наробками, що передбачають застосування   різних інтернет ресурсів для візуалізації навчального процесу в умовах дстанційного навчання.  Своїм досвідом […] Січень 23, 2024 - Заходи до Дня Соборності у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну         День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам.        22 січня 2024 року в Україні традиційно відзначають […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0189500
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Європейський день мов

26 вересня весь світ відзначає Європейський день мов, що є вдалою можливістю підвищити обізнаність
про вивчення мови та мовне розмаїття. Європейський день мов (EDL) вперше відзначили в 2001 році під час Європейського року мов. Наприкінці цієї кампанії Комітет міністрів Ради Європи вирішив зробити EDL щорічною
подією, яка відзначатиметься кожного 26 вересня. Щороку мільйони людей у державах-членах Ради та інших місцях організовують або беруть участь у заходах, спрямованих на сприяння мовному різноманіттю та здатності говорити іншими
мовами.  Загальна мета святкування цієї події полягає в тому, щоб привернути увагу до багатого мовного та
культурного розмаїття Європи, яке необхідно заохочувати та підтримувати, а також розширити діапазон мов, які люди вивчають протягом усього життя, щоб розвивати свої плюрилінгвальні навички та зміцнювати міжкультурне розуміння.
EDL – це можливість відзначити всі мови Європи, включаючи ті, які менш поширені, і мови мігрантів.
Багато мовних та культурних інститутів, асоціацій, університетів та шкіл беруть участь у різних заходах та заходах, організованих по всьому ЄС. В тому числі прийняв участь у святкувані і наш заклад.
Учні І курсу Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну (гр.623 та гр.823) мали змогу разом з викладачем англійської мови Барвинською О.О. зануритися в цю наймасштабнішу подію.
1) Всі разом ознайомилися з світовими подіями на офіційній сторінці від Ради Європи, а саме:
–  Ініціатива «Краса мов»;
– Конкурс футболок EDL;
– Дослідження: Вплив штучного інтелекту (AI) на майбутнє вивчення мови;
– Слово року;
– Постер «20 фактів про світ мов, про які ви могли не знати»;
– Додаток для мовних викликів для Secret Agent 2023;
– Де я? (20 випадкових зображень з усієї Європи).
2) Також учні подивилися відеоролик «European Day of Languages», після якого їм було запропоновано виконати квіз від грецьких студентів.
3) Крім цього, учні мали можливість показати свої знання в інтерактивних змаганнях: 
– «Match the flags to the names of the countries»;
– «How do you say “Hello”?» ;
– «Put the words into the correct groups (languages)».

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше