Грудень 4, 2023 - SUMMIT прогресивних освітян 2 грудня 2023 року в Києві відбулась МЕГАподія року  SUMMIT прогресивних освітян! за підтримки Фонду ім. Ф.Еберта в оффлайн та онлайн форматі одночасно. «Прогресильні» — це динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді. Це спільнота, яка об’єднує освітян, студентів, науковців та офіційних осіб, щоб сприяти […] Грудень 2, 2023 - Конференція “Erasmus+ Professional Development “ З 29 листопада до 1 грудня 2023 року відбулась щорічна конференція «eTwinning for Future Teachers: спілкування, наставництво, інновації», яка об’єднала студентів та вчителів з усієї Європи.  Перший день заходу включав в себе ключову промову Дімітріоса Влахопулоса з Erasmus University та панельну дискусію. Як відомо, «eTwinning» є ініціативою Європейського Союзу та фінансується Erasmus+, програмою ЄС для […] Листопад 20, 2023 - Відкритий урок “Хімічні властивості етену та етину” 17 листопада 2023 року Ірина Кулікова,  викладач  хімії  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну підготувала та провела з учнями І курсу  (823 група,    професія “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”) відкритий онлайн-урок на тему “Хімічні властивості етену та етину”.  Для візуалізації матеріалу уроку педагог використала презентацію  PowerPoint  та  творчі шаблони SlidesMania.  Дала […] Листопад 16, 2023 - І етап Спортивних ігор з тестових вправ серед здобувачів освіти училища На виконання Програми заходів “Пліч-о-пліч” за ініціативи Президента України Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України організоване проведення Спортивних ігор онлайн серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. З 07 по 15 листопада 2023 року у Херсонському вищому професійному училище сервісу та дизайну” відбувся І етап Спортивних ігор […] Листопад 1, 2023 - Міжнародний форум «Медіаосвітні виклики в епоху інформаційного суспільства». У фокусі Всесвітнього тижня інформаційної та медіаграмотності та з метою консолідації зусиль провідних експертів, дослідників, фахівців та педагогів з питань системного впровадження та розвитку компетентнісної моделі медіаосвіти, створення сучасного освітнього середовища на основі модернізації освітніх галузей, презентації, популяризації та поширення кращого досвіду з питань розвитку медіаосвіти 30-31 жовтня 2023 року на базі комунального навчального закладу […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0183342
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

«Безмежна осені чарівність»

«Безмежна осені чарівність» під таким гаслом  здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну долучились до декади «Рум’янець осені» яка проходила з 10 до 24 жовтня. Метою заходів, об’єднаних спільною тематикою, стало прагнення вчити учнів бачити розмаїття осінньої природи і розкривати її красу за допомогою поетичного слова і власної творчості, виховувати любов до природи рідного краю.

Здобувачі освіти  плідно попрацювали, проявили свою творчість, винахідливість, оригінальність, завзятість.

У рамках декади були проведені  заходи:

– «Осінь очима письменників» –  http://surl.li/magoe (Кобзар О.В.)
–  «Еко-студія», «Енергозбереження»  – http://surl.li/lyvgi (Кулікова І.О., ЛевчукН.М.)

 –  «Осінні пейзажі в моєму місті»,  «Осінь – час для творчості»-  http://surl.li/lyvfu  (Хільченко А.О.)

Крім цього:

19 жовтня 2023р. викладач Соловйова І.В. провела  виховний захід на тему «Догляд за волоссям в осінньо – зимовий період», де вони дізналися про особливості та вплив холодної пори року на волосся. Ознайомилися зі способами його захисту та засобами, що стануть у нагоді восени та взимку, адже волосся пошкоджується не тільки через сильні вітри, дощі, сніг та вітер, а й через носіння шапок та інших головних уборів. Дізналися про живильні та захисні маски, спреї, вітамінні комлекси.

 

Група 521 із класним керівником Левчук Н.М. проявляли свою творчість та винахідливість під час виховного заходу «Осіння соната небесних сузір’їв»

Викладач біології Кулікова І.О. долучила учнів до створення  інформаційного листа «Не пали опале листя», в якому учні 721групи  закликали бережливо ставитися до навколишньої природи, цінувати чисте повітря, підкреслили надзвичайну шкідливість вдихання повітря з димом від спаленого листя.

26.10.2023 на онлайн лінійці були підведені підсумки декади «Румянець осені». Відзначено та нагороджено всіх активних учнів.

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше