Червень 21, 2024 - Захист кваліфікаційних пробних робіт з професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник», кваліфікація «Соціальний робітник» Згідно навчальних планів і програм з 08 квітня по 20 червня 2024 року у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну було   проведено передвипускну виробничу практику  для здобувачів освіти з професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник», кваліфікація «Соціальний робітник» (721 група).   20 червня  було проведено захист кваліфікаційних пробних робіт в онлайн-форматі у застосунку Zoom. […] Червень 4, 2024 - 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За ініціативи Першої леді цього дня проходить акція «Голоси дітей» на честь загиблих дітей. Олена Зеленська закликала вішати на дерева дзвіночки, щоб вшанувати пам’ять маленьких українців. Здобувачі освіти  групи 623 ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” разом […] Травень 29, 2024 - Участь у методичному подіумі НМЦ ПТО у Херсонській області 29 травня 2024 року у режимі онлайн було організовано і проведено методичний подіум для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін з теми «Презентація методичних напрацювань щодо формування екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей». В ході заходу  свої ідеї, досвід та методичні напрацювання щодо формування у здобувачів освіти екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей презентували викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін […] Травень 24, 2024 - Проведення кваліфікаційних пробних робіт з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  Згідно графіку освітнього процесу у Херсонському вищому  професійному училищі сервісу та дизайну  з 29 квітня по 23 травня 2024 року здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  проходили передвипускну виробничу практику Результатом виробничої практики було проведення кваліфікаційних пробних робіт, яке відбулося 23 травня 2024 року в онлайн режимі з використанням застосунку […] Травень 13, 2024 - Втаємо з Днем матері! Матуся – найрідніша людина у житті кожного з нас.   З давніх-давень вона є справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словам, порадою та допомогою.  День матері в Україні святкують в другу неділю травня.  З  нагоди цього свята у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  була проведена […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0195245
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

«Безмежна осені чарівність»

«Безмежна осені чарівність» під таким гаслом  здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну долучились до декади «Рум’янець осені» яка проходила з 10 до 24 жовтня. Метою заходів, об’єднаних спільною тематикою, стало прагнення вчити учнів бачити розмаїття осінньої природи і розкривати її красу за допомогою поетичного слова і власної творчості, виховувати любов до природи рідного краю.

Здобувачі освіти  плідно попрацювали, проявили свою творчість, винахідливість, оригінальність, завзятість.

У рамках декади були проведені  заходи:

– «Осінь очима письменників» –  http://surl.li/magoe (Кобзар О.В.)
–  «Еко-студія», «Енергозбереження»  – http://surl.li/lyvgi (Кулікова І.О., ЛевчукН.М.)

 –  «Осінні пейзажі в моєму місті»,  «Осінь – час для творчості»-  http://surl.li/lyvfu  (Хільченко А.О.)

Крім цього:

19 жовтня 2023р. викладач Соловйова І.В. провела  виховний захід на тему «Догляд за волоссям в осінньо – зимовий період», де вони дізналися про особливості та вплив холодної пори року на волосся. Ознайомилися зі способами його захисту та засобами, що стануть у нагоді восени та взимку, адже волосся пошкоджується не тільки через сильні вітри, дощі, сніг та вітер, а й через носіння шапок та інших головних уборів. Дізналися про живильні та захисні маски, спреї, вітамінні комлекси.

 

Група 521 із класним керівником Левчук Н.М. проявляли свою творчість та винахідливість під час виховного заходу «Осіння соната небесних сузір’їв»

Викладач біології Кулікова І.О. долучила учнів до створення  інформаційного листа «Не пали опале листя», в якому учні 721групи  закликали бережливо ставитися до навколишньої природи, цінувати чисте повітря, підкреслили надзвичайну шкідливість вдихання повітря з димом від спаленого листя.

26.10.2023 на онлайн лінійці були підведені підсумки декади «Румянець осені». Відзначено та нагороджено всіх активних учнів.

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше