Червень 18, 2018 - Семінар компанії Softorg на базі навчально-практичного центру училища 15 червня на запрошення Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну для фахівців швейної галузі Херсонщини один із найбільших постачальників швейного обладнання в Україні – компанія Softorg провела  семінар «Оптимізація підбору прикладних матеріалів». Семінар проводився на базі навчально-практичного центру училища для майстрів виробничого навчання та учнів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну з професії […] Червень 8, 2018 - ІІІ призове місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець» 5-7 червня 2018 року на базі  Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець». Програма конкурсу передбачала виконання теоретичної та практичної частини. 5 червня відбулося урочисте відкриття  конкурсу фахової майстерності.  На конкурс прибули учасники з 23 областей. Херсонщину представляла […] Червень 1, 2018 - День цивільного захисту У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну пройшов День цивільного захисту під керівництвом начальника ЦЗ Огданець Т.В., а також начальника штабу ЦО Чайковського В.В., в рамках якого було організовано ряд заходів: пропаганда цивільного захисту; забезпечення безпеки життєдіяльності людини у разі виникнення надзвичайних ситуацій; відпрацювання дій учнів у випадку виникнення пожежі; огляд-конкурс фотогазет, плакатів з […] Травень 28, 2018 - Вітаємо переможців! Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва нігтьової естетики, макіяжу, моделювання брів і вій пройшов 25-27 квітня у м.Дніпро.  Кращі з кращих майстрів, найперспективніша і амбітна молодь та їх наставники, зібралися в Дніпрі, щоб з’ясувати хто найкреативніший, найсильніший і найпродуктивніший в своїй справі.   Свої сили у перукарському та манікюрному мистецтві спробували і учні […] Травень 23, 2018 - «Одягни вишиванку» Не перший рік у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І в цьому році учні та педагоги долучилися до акції «Одягни вишиванку». Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині в думці, що таке свято об’єднує усіх-вихователів, вчителів, майстрів, учнів. […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Про училище
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0009498

Гостьова книга

 • admin сказав:

  Шановні гості сайту, якщо маєте запитання, побажання, зауваження – залишайте коментарі, ми відреагуємо.

 • Здравствуйте! Скажите пожалуйста, какие экзамены нужно сдавать (имею в виду ЗНО) дабы поступить на парикмахера-визажиста?

  • admin сказав:

   Шановні абітурієнти, прийом на навчання до нашого навчального закладу відбувається за результатами співбесіди. Іспити, у тому числі ЗНО, здавати не треба.

 • Ольга сказав:

  Здравствуйте! Я учусь в 10 классе, хочу поступить к вам на базе 9-ти классов. Возможно ли это? И что для этого нужно? Какие экзамены?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Ольга. Так, це можливо, але з наступного навчального року і вступати Вам треба на І курс, тобто доведеться вивчати шкільну програму 10 класу знову. Прийом на навчання до нашого навчального закладу відбувається за результатами співбесіди. Іспити, у тому числі ЗНО, здавати не треба.

 • Руслан сказав:

  какие документы нужны при поступлении

  • admin сказав:

   Доброго дня, Руслан.
   Вступники подають особисту заяву про вступ до ДНЗ «ХВПУ СД» із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання до якої додають:
   – документ про освіту (оригінал або його завірену копію);
   – медичну довідку форми 086-у з підтвердженням професійної придатності;
   – 6 фотокарток розміром 3×4 см;
   Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство), копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад.
   Усі копії документів завіряються в установленому порядку.
   Для обробки персональних даних вступник надає приймальній комісії
   письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

 • Анжела сказав:

  Здравствуйте, по каким профессиям проводиться обучение?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Анжела.
   Навчання проводиться за професіями:

   На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)
   Кравець. Закрійник
   Нянька. Гувернер. Соціальний робітник
   Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

   На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)
   Кравець. Закрійник
   Перукар (перукар-модельєр). Візажист
   Флорист

   За рахунок фізичних осіб – на контрактній основі (11 класів):
   Кравець
   Перукар

 • Олена сказав:

  Здравствуйте. Скажите пожалуйста сколько нужно учиться на флориста? Как проходят занятия? Только практика или есть какие то предметы?Спасибо за ответ.

  • admin сказав:

   Доброго дня, Олена. Навчання з професії “Флорист” триває 1 навчальний рік. Включає професійно-практичну підготовку (уроки виробничого навчання), професійно-теоретичну та загальнопрофесійну підготовку (спец. предмети). Учні також проходять практику на виробництві (квіткові салони, магазини міста та області)

 • Олена сказав:

  Добрый день. У вас можно учится, если я буду поступать на заочною форму в ХДУ, тоесть можно учится паралельно?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Олена. Такого поняття як “заочне навчання”, або “вільне відвідування” у ситемі професійної (професійно-технічної) освіти не має. У Вашому випадку, якщо у ХДУ Ви вступите на “контракт” – тоді можете вступити до нашого навчального закладу на “бюджет” і, навпаки, якщо “бюджет” у вузі – на “контракт” у нас.

   • Олена сказав:

    Добрый день. Я буду поступать на контракт в ХДУ , а к вам на флориста я смогу поступить на бюджет? Я имею ввиду все на бюджете учатся на флориста?Или могут отказать в бюджете? Спасибо большое за ответ.

    • admin сказав:

     Доброго дня, Олена.Так, Ви зможете навчатися на флориста безкоштовно. Відмовити у навчанні на “бюджеті” Вам можуть, якщо Ви вже закінчили будь-який професійно-технічний навчальний заклад, тобто уже навчалися (і отримали диплом, неважливо з якої професії) у іншому училищі за державні кошти.

 • Марина. сказав:

  Здравствуйте!
  Скажите пожалуйста,а если я училась в другом училище,в этом году хочу пойти учится к вам.
  Так можно?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Марина. Якщо Ви закінчили училище і отримали документи про освіту, тоді зможете навчатися лише на контрактній основі.

 • Дарья сказав:

  Здравствуйте! Сколько длится обучение по направлению “Закройщик”? Бесплатная ли очная форма обучения? Как записаться на вступительное собеседование? Спасибо!

  • admin сказав:

   Доброго дня, Дарья. Навчання з професії “Кравець. Закрійник” (це інтегрована прорфесія) триває 3 роки після 9 класу та близько 1,5 років після 11 класу. Навчання безкоштовне, крім того учні отримують стипендію. Якщо бажаєте у нас навчатися звертайтеся до приймальної комісії, яка починає роботу з кінця травня. Телефон для довідок (0552)715111

 • Марина. сказав:

  Здравствуйте! В этом году что бы поступить к вам нужно зно?
  Или по собеседованию как написано на сайте?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Марина! Для вступу до нашого училища Вам треба буде пройти співбесіду. ЗНО здавати не треба.

 • поліна сказав:

  Хотела узнать, когда будет день открытых дверей?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Поліна. Наступний День відкритих дверей відбудеться у травні. Слідкуйте за оголошенями на сайті.

 • Елизавета сказав:

  Здравствуйте,сколько учится на базе 9 класса (парикмахер,маникюрщик)?
  Когда можно подавать документы и до какого числа и месяца?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Єлізавета. Навчання професіям у нашому училищі на базі 9 класів триває близько 3 років. Документи для вступу приймаються з 1 червня по 1 вересня.

 • Алина сказав:

  Можно ли поступить на бюджет парикмахера маникюрщика?

 • Карина сказав:

  Здравствуйте,я хочу поступить к вам на базе 9-ти классов, скажите пожалуйста сколько стоит обучение (визажист, портной) и как поступить на бюджет?

 • Вікторія сказав:

  Добрий день, вкажіть будь ласка весь перелік професій після 11 класу.

  • admin сказав:

   Доброго дня, Вікторія! Після 11 класу Ви можете здобути професії “Кравець. Закрійник”, “Перукар (перукар-модельєр). Візажист”, “Флорист”.

 • Вікторія сказав:

  А можна після 11 класу вступити на Оператора з обробки інформації та програмного забезпечення?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Вікторія. Навчання на цю професію триває 3 роки і окрім спецпредметів та виробничого навчання вкючає програму загальносвітньої школи за 10-11 клас (рівень стандарту).

 • Andrej сказав:

  Здравствуйте.Подскажите есть ли общежитие для иногородних?

 • Олька сказав:

  Когда начинать подавать документы на поступление?И скажите пожалуйста адрес вашего училища?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Ольга! Документи можна подавати до приймальної комісії ще з 1 червня. Графік роботи приймальної комісії з 8.00 до 16.30, у суботу з 8 до 13.00, неділя – вихідний. Адреса м.Херсон, Береславське шосе, 28 (у районі ТРЦ “Фабрика”).

Залиште коментар

вітаємо переможця!
Про наші професії
Увага! курси крою та шиття

Увага! Оголошується набір на КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ, що будуть проходити на базі навчально-практичного центру з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного учиища сервісу та дизайну.

 • Курс: “Базовий” не вимагає первинних знань та навичок, побудований від простого до складного і включає формування умінь шити спідницю, сукню та брюки
 • Навчання у вечірній час (з 17.00).
 • Тривалість навчання: по 3 години двічі на тиждень, всього 63 години.
 • Початок курсів: залежить від комплектації групи.
 • Вартість навчання залежить від кількості слухачів (довідки за телефонами (0552)264648 (0552)517111)
наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.