Квітень 18, 2018 - День пожежної охорони 17 квітня відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року № 555\2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихій. 18 квітня 2018 року  до Дня пожежника – рятувальника у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну під керівництвом […] Квітень 17, 2018 - День учнівського самоврядування 17 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся  День учнівського самоврядування.  Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції учнів та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.  Учні мали можливість спробувати себе в ролях педагогів, вихователів, […] Квітень 16, 2018 - Державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець. Закрійник”  13 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець. Закрійник”, у ході якої учні груп 515а (майстер виробничого навчання Сухарева С.Ю.) та 515б (майстер виробничого навчання Базалій О.А.) захищали дипломні та творчі роботи. Цього року учні виконали 17 моделей одягу, які увійшли до колекції “Оригамі”. Роботу учнів […] Квітень 12, 2018 - Майстер-клас з флористики 12 квітня провідний флорист Лагоміна Тетяна (м.Миколаїв) провела майстер-клас для учнів  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, в ході якого ознайомила присутніх із технологією виготовлення різноманітних каркасів для квіткових композицій із таких матеріалів як папір, картон, проволока, нитки, пір’я.  Дякуємо за співпрацю!   Квітень 12, 2018 - Навчально-практичний центр з професії «Швачка. Кравець. Закрійник», відкрив свої двері для студентів Економіко-технологічного технікуму. 11 квітня  навчально-практичний центр  з професії «Швачка. Кравець. Закрійник», створений на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну  відкрив свої двері для студентів Економіко-технологічного технікуму  Херсонського національного технічного університету,  що навчаються  за спеціальністю «Швейне виробництво». Гості отримали чудову можливість не тільки познайомитися із сучасним швейним обладнанням, яким забезпечено центр, а і попрацювати на ньому. […]
ДНЗ “ХВПУСД”
УВАГА! ЗНО учнів ПТНЗ

ШАНОВНІ БАТЬКИ УЧНІВ ІІІ КУРСУ!

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” сповіщає, що 24 травня 2018 року відбудеться ЗНО з української мови та літератури.

Явка учнів обов’язкова!

У зв’язку з неявкою вашої дитини на ЗНО вона буде позбавлена можливості отримати атестат про загальну середню освіту. Для реєстрації та допуску на ЗНО необхідно мати при собі паспорт та запрошення-перепуску для участі в ЗНО.

Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0006011

Гостьова книга

 • admin сказав:

  Шановні гості сайту, якщо маєте запитання, побажання, зауваження – залишайте коментарі, ми відреагуємо.

 • Здравствуйте! Скажите пожалуйста, какие экзамены нужно сдавать (имею в виду ЗНО) дабы поступить на парикмахера-визажиста?

  • admin сказав:

   Шановні абітурієнти, прийом на навчання до нашого навчального закладу відбувається за результатами співбесіди. Іспити, у тому числі ЗНО, здавати не треба.

 • Ольга сказав:

  Здравствуйте! Я учусь в 10 классе, хочу поступить к вам на базе 9-ти классов. Возможно ли это? И что для этого нужно? Какие экзамены?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Ольга. Так, це можливо, але з наступного навчального року і вступати Вам треба на І курс, тобто доведеться вивчати шкільну програму 10 класу знову. Прийом на навчання до нашого навчального закладу відбувається за результатами співбесіди. Іспити, у тому числі ЗНО, здавати не треба.

 • Руслан сказав:

  какие документы нужны при поступлении

  • admin сказав:

   Доброго дня, Руслан.
   Вступники подають особисту заяву про вступ до ДНЗ «ХВПУ СД» із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання до якої додають:
   – документ про освіту (оригінал або його завірену копію);
   – медичну довідку форми 086-у з підтвердженням професійної придатності;
   – 6 фотокарток розміром 3×4 см;
   Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство), копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад.
   Усі копії документів завіряються в установленому порядку.
   Для обробки персональних даних вступник надає приймальній комісії
   письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

 • Анжела сказав:

  Здравствуйте, по каким профессиям проводиться обучение?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Анжела.
   Навчання проводиться за професіями:

   На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)
   Кравець. Закрійник
   Нянька. Гувернер. Соціальний робітник
   Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник

   На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)
   Кравець. Закрійник
   Перукар (перукар-модельєр). Візажист
   Флорист

   За рахунок фізичних осіб – на контрактній основі (11 класів):
   Кравець
   Перукар

 • Олена сказав:

  Здравствуйте. Скажите пожалуйста сколько нужно учиться на флориста? Как проходят занятия? Только практика или есть какие то предметы?Спасибо за ответ.

  • admin сказав:

   Доброго дня, Олена. Навчання з професії “Флорист” триває 1 навчальний рік. Включає професійно-практичну підготовку (уроки виробничого навчання), професійно-теоретичну та загальнопрофесійну підготовку (спец. предмети). Учні також проходять практику на виробництві (квіткові салони, магазини міста та області)

 • Олена сказав:

  Добрый день. У вас можно учится, если я буду поступать на заочною форму в ХДУ, тоесть можно учится паралельно?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Олена. Такого поняття як “заочне навчання”, або “вільне відвідування” у ситемі професійної (професійно-технічної) освіти не має. У Вашому випадку, якщо у ХДУ Ви вступите на “контракт” – тоді можете вступити до нашого навчального закладу на “бюджет” і, навпаки, якщо “бюджет” у вузі – на “контракт” у нас.

   • Олена сказав:

    Добрый день. Я буду поступать на контракт в ХДУ , а к вам на флориста я смогу поступить на бюджет? Я имею ввиду все на бюджете учатся на флориста?Или могут отказать в бюджете? Спасибо большое за ответ.

    • admin сказав:

     Доброго дня, Олена.Так, Ви зможете навчатися на флориста безкоштовно. Відмовити у навчанні на “бюджеті” Вам можуть, якщо Ви вже закінчили будь-який професійно-технічний навчальний заклад, тобто уже навчалися (і отримали диплом, неважливо з якої професії) у іншому училищі за державні кошти.

 • Марина. сказав:

  Здравствуйте!
  Скажите пожалуйста,а если я училась в другом училище,в этом году хочу пойти учится к вам.
  Так можно?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Марина. Якщо Ви закінчили училище і отримали документи про освіту, тоді зможете навчатися лише на контрактній основі.

 • Дарья сказав:

  Здравствуйте! Сколько длится обучение по направлению “Закройщик”? Бесплатная ли очная форма обучения? Как записаться на вступительное собеседование? Спасибо!

  • admin сказав:

   Доброго дня, Дарья. Навчання з професії “Кравець. Закрійник” (це інтегрована прорфесія) триває 3 роки після 9 класу та близько 1,5 років після 11 класу. Навчання безкоштовне, крім того учні отримують стипендію. Якщо бажаєте у нас навчатися звертайтеся до приймальної комісії, яка починає роботу з кінця травня. Телефон для довідок (0552)715111

 • Марина. сказав:

  Здравствуйте! В этом году что бы поступить к вам нужно зно?
  Или по собеседованию как написано на сайте?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Марина! Для вступу до нашого училища Вам треба буде пройти співбесіду. ЗНО здавати не треба.

 • поліна сказав:

  Хотела узнать, когда будет день открытых дверей?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Поліна. Наступний День відкритих дверей відбудеться у травні. Слідкуйте за оголошенями на сайті.

 • Елизавета сказав:

  Здравствуйте,сколько учится на базе 9 класса (парикмахер,маникюрщик)?
  Когда можно подавать документы и до какого числа и месяца?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Єлізавета. Навчання професіям у нашому училищі на базі 9 класів триває близько 3 років. Документи для вступу приймаються з 1 червня по 1 вересня.

Залиште коментар

Увага! курси крою та шиття

Увага! Оголошується набір на КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ, що будуть проходити на базі навчально-практичного центру з професії “Швачка. Кравець. Закрійник”  Херсонського вищого професійного учиища сервісу та дизайну.

 • Курс: “Базовий” не вимагає первинних знань та навичок, побудований від простого до складного і включає формування умінь шити спідницю, сукню та брюки
 • Навчання у вечірній час (з 17.00).
 • Тривалість навчання: по 3 години двіччі на тиждень, всього 63 години.
 • Початок курсів: орієнтовно 7 травня 2018 р.
 • Вартість навчання залежить від кількості слухачів (справки за телефонами (0552)264648 (0552)517111)
Відкрито НПЦ
Перемога у WORLDSKILLS UK
Запрошуємо на навчання
наші Колекції одягу
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.