Червень 21, 2024 - Захист кваліфікаційних пробних робіт з професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник», кваліфікація «Соціальний робітник» Згідно навчальних планів і програм з 08 квітня по 20 червня 2024 року у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну було   проведено передвипускну виробничу практику  для здобувачів освіти з професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник», кваліфікація «Соціальний робітник» (721 група).   20 червня  було проведено захист кваліфікаційних пробних робіт в онлайн-форматі у застосунку Zoom. […] Червень 4, 2024 - 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За ініціативи Першої леді цього дня проходить акція «Голоси дітей» на честь загиблих дітей. Олена Зеленська закликала вішати на дерева дзвіночки, щоб вшанувати пам’ять маленьких українців. Здобувачі освіти  групи 623 ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” разом […] Травень 29, 2024 - Участь у методичному подіумі НМЦ ПТО у Херсонській області 29 травня 2024 року у режимі онлайн було організовано і проведено методичний подіум для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін з теми «Презентація методичних напрацювань щодо формування екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей». В ході заходу  свої ідеї, досвід та методичні напрацювання щодо формування у здобувачів освіти екологічних і здоров’язберігаючих компетентностей презентували викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін […] Травень 24, 2024 - Проведення кваліфікаційних пробних робіт з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  Згідно графіку освітнього процесу у Херсонському вищому  професійному училищі сервісу та дизайну  з 29 квітня по 23 травня 2024 року здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  проходили передвипускну виробничу практику Результатом виробничої практики було проведення кваліфікаційних пробних робіт, яке відбулося 23 травня 2024 року в онлайн режимі з використанням застосунку […] Травень 13, 2024 - Втаємо з Днем матері! Матуся – найрідніша людина у житті кожного з нас.   З давніх-давень вона є справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словам, порадою та допомогою.  День матері в Україні святкують в другу неділю травня.  З  нагоди цього свята у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  була проведена […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0197870
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Гостьова книга

 • Ліза сказав:

  Беруть після 9 класу?

 • admin сказав:

  Доброго дня, Ліза. На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)навчання здійснюється з таких професій:
  Кравець. Закрійник
  Нянька. Гувернер. Соціальний робітник
  Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник
  Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

 • Инна сказав:

  Добрый день, уточните пожалуйста,есть ли у Вас заочное обучение,специальности и стоимость.(Интересует парикмахер-визажист)

 • Дарья сказав:

  думаю идти сюда после 9-го класса, скажите пожалуйста, включается ли проживание и какие предметы нужно сдавать при поступлении?

  • admin сказав:

   Доброго дня, Дарья. Так у нас є гуртожиток, а для вступу здавати іспити з предметів не треба, зарахування здійснюється за результатами співбесіди.

 • Ket сказав:

  Навчалась за спеціальністю Флорист у ХВПУСД в 2016 році., майстри що працюють і надають знання в училище ХВПУСД найкращі.
  Під час навчання я отримала багато знань які допомогли мені в майбутньої роботі!

 • Rom4ik сказав:

  Навчалась в ХВПУ СД за професією Перукар( перукар-модельєр) Манікюрник від майстрів я отримала багато цікавинок які в майбутньому допомогли мені в роботі! Велике дякую майстрам

 • Anastasia сказав:

  Проходила навчання на спеціальності “Перукар-манікюрниця” у ХВПУСД в 2020році. Ця спеціальність вражає своєю актуальністю та практичністю, а училище ХВПУСД надає умови для отримання якісної професійної освіти.
  Під час навчання я отримала широкі знання та практичні навички у сфері перукарського мистецтва та догляду за нігтями. Викладачі та майстри професійно підходили до вивчення матеріалу, надавали індивідуальні консультації та стимулювали творчий підхід до професійної діяльності.
  Зараз працюю закордоном по своїй спеціальності.

 • Дмитро сказав:

  Завдяки навчанню на спеціальність “Оператор ПК” у ХВПУСД, я отримав не лише фахову підготовку, але й цінний досвід та навички, які вже успішно застосовую у своїй кар’єрі. Рекомендую це училище та спеціальність всім, хто цікавиться сферою комп’ютерних технологій та хоче отримати якісну освіту.

 • Аня сказав:

  Навчаюсь в цьому прекрасному закладі. Дуже приємно коли тебе навчають такі кваліфіковані вчителя.Здобула професію своєї мрії. І з великою вдячністю Дякую Вам,за Вашу працю!!! За ті знання і досвід, що отримала завдяки Вашим зусиллям. Від чистого сердця бажаю успіхів
  і вдячних студентів.

 • Ольга сказав:

  Дуже вдячна педагогам училища за ті практичні навички, які я отримала, навчаючись за професією «Кравець. Закрійник». Усім, хто має дизайнерський хист – рекомендую

 • Elizabeth сказав:

  Доброго дня. Я учениця цього навчального закладу по профессії «Кравець. Закрійник». Викладачі навіть онлайн але дуже добре доносять навчальну програму. Скарг до училища взагалі нема. Тому я раджу вступати у заклад ДНЗ “ХВПУСД”. 👍

 • Ірина сказав:

  Хочу залишити відгук про навчання в училищі сервісу та дизайну за професією “Нянька. Гувернер. Соціальний робітник”! Це дуже гарний заклад, де дійсно ми отримуємо знання і формуємо вміння! Дякую вам за все!

 • Аня сказав:

  Дуже дякую викладачам училища сервісу та дизайну за професією «Перукар(перукар-модильєр). Манікюр.» Дуже подобається тут навчатись! Дуже гарний заклад!

 • Лілія сказав:

  Хочу спростувати міф про те що навчаючись онлайн не можна стати майстром своєї справи.
  Наші вчителі дають багато корисної інформації, тож хто дійсно бажає той все зможе. Раджу це училище, тут дають гарну базу для розвитку.

 • Артем сказав:

  Я,Себро Артем,хочу напимати відгук за свою професію,я закінчив Херсонське вище училище сервісу та дизайну за професією “Нянька,Гувернер.Соціальний робітник”,зараз я працюю волонтером допомагаю людям в такий нелегкий час,дуже вдячний що отримав цю професію,адже допомогати людям це завжди приємно і відповідально

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

 • Кравець;
 • Закрійник;
 • Візажист;
 • Манікюрник;
 • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше