Липень 9, 2021 - Перемога у відбірковому турі XXIV Чемпіонату України СПУ “SIMPLY DIVINE” 8 липня у м. Херсон відбувся відбірковий тур XXIV Чемпіонату України СПУ “SIMPLY DIVINE”. Наш навчальний заклад було представлено на Чемпіонаті як збірну команду м.Херсон від ДНЗ «ХВПУСД» на чолі з тренером Мурадян Маріне, яка є членом СПУ та старійшиною чемпіонатів України.  https://www.instagram.com/marine_muradyan_stylist/  У команді було зареєстровано 19 чоловік ( 6 майстрів виробничого навчання та […] Червень 24, 2021 - Державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар ( перукар – модельєр).Візажист” 24 червня в ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну”  відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар ( перукар- модельєр). Візажист” в групах 69а та 69б.  На захисті були присутні:  – голова комісії- Кривошапка Л.Й, директор салону краси “Вуаля” – Терентієва О.Д, директор перукарні “Двея”; – Гнатюк Н. М., майстер- перукар; – Штундер О.Г., […] Червень 24, 2021 - Державна кваліфікаційна атестація з професії “Перукар( перукар- модельєр).Манікюрник” 23.06.2021 та 24.06.2021 Пройшла державна кваліфікаційна атестація учнів груп 618а та 618б з професії Перукар( перукар- модельєр).Манікюрник, які представили свої роботи з кваліфікації Манікюрник 3 розряд І клас. Представники підприємств були приємно вражені роботами учнів та дали їм гідну оцінку . Директорка салону “Монро”, Касаткіна М.В. привітала здобувачів освіти з закінченням навчання та побажала не […] Червень 23, 2021 - Державна кваліфікаційна атестація учнів з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” 23 червня учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” пройшли Державну кваліфікаційну атестацію. Кваліфікаційний рівень учнів оцінювали: – Дідух Т.Я., директор ТОВ “Центр інформаційних технологій ІТ”; – Куценко В.В., директор ФОП Куценко – ремонт та обслуговевання комп`ютерної техніки; –  Резніченко А. В., директор ПП “Фірма […] Червень 23, 2021 - Державна кваліфікаційна атестація за професією “Нянька. Гувернер. Соціальний робітник”” 22 червня в ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну”в групі 718 за професією “Нянька. Гувернер. Соціальний робітник” пройшла Державна кваліфікаційна атестація.  Кваліфікаційний рівень учнів оцінювали: Голова комісії – Юхно С.Г., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Херсону; Заступник голови комісії – Огданець Т.В., директор училища; Члени комісії: – Єлоєва […]
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Вступ 2020
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади майстрів виробничого навчання з професій:

 • “Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник”
 • “Перукар (перукар-модельєр). Візажист”

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0128138
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

З досвіду роботи педагогів училища

БАРВИНСЬКА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА, викладач (предмет: англійська мова; стаж: 27 років; кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

ЛЕВЧУК НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА, викладач (предмет: математика; стаж 15 років;кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

КОБЗАР ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА, викладач (предмет: українська мова та література; стаж 17 років; кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

СТЕЦЮК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА, викладач (предмет: фізика, астрономія; стаж 30 років; кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

КОЗИРІНА ІРИНА ГРИГОРІВНА, викладач (професія: “Кравець. Закрійник” стаж 26 років; кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

ГЛІЗНУЦА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА (предмет: біологія екологія; стаж 32 роки; кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії”)

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
ДНЗ “ХВПУСД”
Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

 • Кравець;
 • Закрійник;
 • Візажист;
 • Манікюрник;
 • Перукар (перукар-модельєр).
Про наші професії
Про училище
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.