Лютий 22, 2024 - Семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання” у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну. У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання”. Онлайн-захід на платформі Google Meet підготувала та провела методист закладу Наталя Міщенко. Для презентації матеріалів вона скористалася онлайн-дошкою Padlet. У семінарі взяли активну участь як майстри виробничого навчання та інші педагоги училища.  Методист ознайомила присутніх з переліком різноманітних онлайн-застосунків для створення […] Лютий 21, 2024 - 21 лютого – Міжнародний день рідної мови 21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Саме до цієї дати Руденко Людмила Володимирівна, головний бібліотекар відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара вкотре підготувала та провела для здобувачів освіти  Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну  мовознавчу гру. Експертом Людмила Володимирівна запросила викладачку української мови Кобзар Олену Володимирівну та помічником експерта  Соловйову […] Лютий 16, 2024 - День спонтанного прояву доброти. Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 17 лютого. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям […] Лютий 12, 2024 - Віртуальна галерея педагогічного досвіду “Візуалізація навчального процесу в умовах дистанційного навчання” Викладачі Херсонського вищого професійного чилища сервісу та дизайну презентували свої напрацювання в рамках  віртуальної галереї педагогічного досвіду “Візуалізація навчального процесу в умовах дистанційного навчання”, яку організувала методист закладу Наталя Міщенко. В ході методичного заходу педагоги поділилися найцікавішми наробками, що передбачають застосування   різних інтернет ресурсів для візуалізації навчального процесу в умовах дстанційного навчання.  Своїм досвідом […] Січень 23, 2024 - Заходи до Дня Соборності у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну         День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам.        22 січня 2024 року в Україні традиційно відзначають […]
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0189497
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

SUMMIT прогресивних освітян

2 грудня 2023 року в Києві відбулась МЕГАподія року  SUMMIT прогресивних освітян! за підтримки Фонду ім. Ф.Еберта в оффлайн та онлайн форматі одночасно. «Прогресильні» — це динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді. Це спільнота, яка об’єднує освітян, студентів, науковців та офіційних осіб, щоб сприяти відкритому спілкуванню, професійному зростанню та відстоюванню їх прав.
На SUMMIT прогресивних освітян були запрошені освітяні, науковціві, партнери та іноземні друзі для переосмислення нинішніх викликів освіти. Також скористалася цією нагодою і викладач нашого закладу Барвинська О.О.
До учасників звернулися депутати Європарламенту: Domènec RUIZ DEVESA та João ALBUQUERQUE. João ALBUQUERQUE наголосив на важливості громадянської освіти, як інструменту побудови громадянського суспільства, а також необхідності сучасних методик викладання.Domènec RUIZ DEVESA висловив солідарність з українським народом та наголосив на підтримці європейської спільноти.
Одним з головних питань форуму було – як підсилити освітян в Україні. В перспективних планах виносилось питання розвитку профтехнапрямку – в контексті реформ та розвитку освіти та підтримка цього напрямку. Профтех – новий напрям діяльності ГО «Прогресильні», який спрямований на підтримку, функціонування та розвиток якісної професійно-технічної освіти та співпраця з викладачами і майстрами закладів профтехів.
Про питання щодо освітніх втрат, а саме в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях, наголосив координатор освітніх програм від фонду «Юнісеф». За його словами, головний критерій влучення проектів від Юнісеф та ініціатив – це якість освіти. Він звернув увагу присутніх на необхідності ліквідування освітніх втрат учнів саме на Півдні України та поділився проектами та ініціативами для її реалізації :
-Фокус на беспеці (допомога з ремонту укриттів, в Херсонська обл. – наступного року);
-Допомога закладам освіти, які знаходяться біля об’єктів інфраструктур (захист протиосколковою плівкою) – можливе влучення проекту для закладів профтехосвіти;        
-Допомога цифровими освтними пристроями (лептопи).
Сподіваємось, що ГО «Прогресильні» та їх партнери налагодять якісну комунікацію задля обміну досвідом освітян між собою, вирішення проблем працевлаштування та успішного майбутнього нашої молоді і надалі!

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше