Січень 18, 2022 - Правила поведінки громадян на залізничному транспорті     Залізничний транспорт – це зручний вид транспорту, котрим щоденно користуються мільйони людей.  Залізниця дає нам можливість ще сьогодні ввечері бути вдома, а зранку поринути у неймовірні пригоди, зустрітися з друзями та рідними, та розпочати захоплювальні мандри чи пригоди. Залізницю ми знаємо як можливість з’єднати нас із іншими людьми та подарувати нам зустріч з морем, […] Грудень 30, 2021 - Майстер-класи для глядачів телеканала Kratu від педагогів та учнів Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Традиційно до Новорічних та Різдвяних свят педагоги та учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну, з метою профорієнтаційної роботи, проводять цікаві майстер-класи для глядачів телеканалу Kratu. Зокрема, викладач з професії “Флорист” Катерина Сопіга  продемонструвала детальний майстер-клас по виготовленню новорічної композиції з природних матеріалів. Рекомендації щодо вибору образу та зачіски для новорічної ночі дала викладач з […] Грудень 28, 2021 - Вітаємо призера обласного огляду-конкурсу онлайн-уроків з предмета “Фізика” Протягом грудня 2021 року з метою підвищення професійної компетентності викладачів з предмета «Фізика», поширення їх передового педагогічного досвіду та підтримки їх творчої діяльності НМЦ ПТО Херсонщини проводив обласний огляд-конкурс онлайн-уроків. В конкурсі взяли участь 17 викладачів фізики ЗП(ПТ)О Херсонської області, в тому числі і викладач Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну Тетяна Стецюк, яка стала […] Грудень 28, 2021 - В  Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  відбувся тиждень професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник» З 13 по 20 грудня  в  Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну  відбувся тиждень професії «Нянька. Гувернер. Соціальний робітник».  Кожен день проходив у ритмі професійного натхнення: 13 грудня з метою створення позитивного емоційного фону, стимулювання пізнавальної активності, розвитку креативного мислення, збагачення словникового запасу, виховання комунікативних якостей підлітків, розвитку кмітливості, уваги, почуття відповідальності та згуртування колективу […] Грудень 27, 2021 - Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів У Херсонській області відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учасниками етапу були учні закладів загальної середньої освіти, гімназій, ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області у тому числі і учні Херсонського професійного училища сервісу та дизайну. Учасники олімпіад показали достатній рівень підготовки і за підсумками маємо переможців з предметів:        Історія: […]
Увага! курси

Оголошується набір всіх бажаючих на курси крою та шиття на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Програма курсів складена з урахуванням первинних знань.

Курс для початківців розраховано на 75 год. (25 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою спідниць, а також оволодінь первинними навичками, вивчення окремих вузлів одягу. (згідно робочої навчальної програми).

Курс для тих, хто вже має навички пошиву, але бажає створювати верхній одяг та працювати з підкладкою. Розраховано на 60 год. (20 днів по 3 год. на день) практичних занять по виготовленню та розкрою жакету (згідно робочої навчальної програми).

 • Адреса: м. Херсон. Бериславське шосе, 28 (р-н ТРЦ «Фабрика»)
 • Тел.. для довідок 51-71-11, 0508206599

Робоча навчальна програма з курсів крою та шиття “базовий курс”

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
вакансії

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” оголошує вакансії на посади:

 • Соціальний педагог

Вимоги: Мати вищу спеціальну освіту, володіти професійними знаннями та ефективно застосовувати їх в практичній діяльності.

 • Майстер виробничого навчання з професії:

«Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник»

«Перукар (перукар-модельєр). Візажист»

Вимоги: Мати вищу або середню спеціальну освіту та робочу кваліфікацію на розряд (клас, категорію) вище встановленого випускникам закладу професійної (професійно-технічної) освіти з відповідної професії. Майстер в/н, який не має педагогічної освіти протягом першого року роботи проходить підготовку на курсах підвищення кваліфікації і здає залік по основам педагогіки та методики виробничого навчання.

 • Викладач з дисципліни «Візажна справа»

Вимоги: Мати вищу, відповідну професійну освіту, професійну педагогічну підготовку чи середню педагогічну освіту (без вимог до стажу педагогічної роботи), моральні якості і фізичний стан, який дає змогу виконувати обов’язки педагогічного працівника.

Довідки за телефонами:(0552)51-39-20,  (0552)51-71-11.

Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0147431
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

 • перукарські
 • з пошиву та ремонту одягу
 • флористичні
 • візажні
 • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше

наші Колекції одягу

Предметний тиждень англійської мови

    Згідно з планом  роботи  з 25 жовтня по 29 жовтня 2021 року в училищі проходив предметний тиждень англійської мови, присвячений Всесвітньому тижню медіа- та інформаційної грамотності. Основною  метою тижня було поглибити знання учнів про медіаграмотність, розвивати уміння ідентифікувати фейки та навчитися протистояти їхнім негативним впливам, вміти користуватись сучасними інформаційними технологіями та програмним забезпеченням з урахуванням усіх можливостей, підвищити інтерес до предметів суспільно-гуманітарного циклу.
Тиждень проводила викладач англійської мови Барвинська О.О. У ході дистанційного тижня були заплановані та проведені такі заходи:
     25 жовтня проведено відкриття тижня, яке почалося онлайн-лінійкою, де учні були ознайомлені з планом проведення тижня та познайомились із добіркою цікавих фактів про святкування Всесвітнього тижня медіа- та інформаційної грамотності. Також учні були ознайомлені з участю команди гр.№521 у міжнародному проекті «eTwinning» (презентація роботи) та обговорили участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч Про».
      26 жовтня учні ознайомилися з чек-листом «How to recognize wrong messages» та мали змогу прийняти участь у конкурсі створення інтерактивного плакату на платформі «Thinglink. Найбільш цікавою була робота Громакової В. (гр.721)
Крім того, учням було запропоновано пройти квест «Be media literate!» від викладача англійської мови Барвинської О.О. ( https://vseosvita.ua/webquest/vebkvest-be-media-literate- 1376.html ). Найбільш активними були учні:Іванов А. (гр.821) – найкращий результат, Хруленко І. (гр.621б), Медвідь Л. (гр.621б) та Громакова В. (гр.721).
      27 жовтня учні приймали участь у челенджі «Отримай посвідчення медіадрайвера», де обирали найбільш цікаву локацію для себе, проходили всі етапи та кінцевим результатом було виконати підсумковий тест. Найкраще справилась Медвідь
Л. (гр.621б). Крім того, учні мали змогу спробувати свої сили у вікторині «Media literacy quiz».
Найкращими були учні:
Хруленко І. (гр.621б)
Громакова В. (гр.721)
Бондаренко Д. (гр.621б)
Медвідь Л. (гр.621б)
Волкова Д. (гр.521)


    28 жовтня з учнями гр.621б було проведено відкритий виховний онлайн-захід «Віртуальний та реальний світи: чи є межа?», за матеріалами міжнародної організації IREX у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо–медійна грамотність».
Метою заходу було розвивати:
–  уміння критично оцінювати інформацію, що подається блогерами/інфлюенсерами в соціальних мережах;
–  уміння ідентифікувати вплив блогерів та соцмереж на наші емоції, формування довіри;
–  уміння втілювати ідеї завдяки онлайн–інструментам;

–  уміння перевіряти на справжність зображень та відео завдяки онлайн–інструментам.

Упродовж заходу учні дізналися, чи справді соціальні мережі безкоштовні, поміркували, чи можна довіряти блогерам та ознайомилися з технологією deepfake. Також, учням гр. 621б було запропоновано прийняти участь у Всеукраїнському
інтернет-конкурсі «#StopFake», метою якого було вдосконалити навички медіаграмотності та критичного мислення. По завершенню конкурсу переможцями стали учні, які були нагороджені дипломами:

– Пержинська Вікторія – Диплом III ступеня
– Медвідь Леся – Диплом III ступеня
–  Пасько Катерина – Диплом III ступеня
Решта учасників конкурсу отримала іменні сертифікати. На завершенні учні мали змогу порефлексувати з «Mentimeter».
Логічним завершенням предметного тижня стало підведення підсумків та онлайн- нагородження кращих учнів.

Залиште коментар

ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

 • Кравець;
 • Закрійник;
 • Візажист;
 • Манікюрник;
 • Перукар (перукар-модельєр).
Про наші професії
Про училище
дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.