Квітень 15, 2024 - Світ віртуальної моди 15 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизйну  відбувся позакласний захід “Віртуальна мода”,  який підготувала та провела для майбутніх кравців та закрійників  майстер виробничого навчання Світлана Волинцева.   Захід занурив учасників у світ інноваційних технологій та сучасних трендів у сфері дизайну одягу. Віртуальна мода – це динамічно розвиваючийся напрямок, який використовує цифрові технології […] Квітень 5, 2024 - Вітаємо переможців! Якщо впевнено крокувати до своєї цілі, то обов’язково досягнеш найкращого! Саме це довели здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервіса та дизайна в особистих і командних заліках обласних онлайн змагань зі спортивного орієнтування за програмою Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях! Березень 27, 2024 - Атестація педагогічних працівників 26 березня відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 №805 у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дзайну відбулося 4 засідання атестаційної комісії І рівня. Атестаційна комісія закладу освіти після всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників ухвалила  рішення: Відповідають займаній посаді: Волинцева Світлана Миколаївна, […] Березень 17, 2024 - Предметний тиждень математики та фізики Згідно з планом роботи з 11 по 15 березня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень математики та фізики, який підготувала та провела викладач Наталя Левчук. Тиждень математики проходив дистанційно, із застосуванням різних онлайн планформ. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; розвиток пізнавальної […] Березень 12, 2024 - Віртуальна виставка художніх робіт “Наш Тарас”  З метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря, класний керівник Соловйова І.В разом з першим курсом групи №623 Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайна створили віртуальну виставку художніх робіт “Наш Тарас” . Здобувачі освіти у своїх роботах передали бачення образу Тараса Григоровича через його поезію, відобразили його вірші малюнками.
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0191732
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

“Місяць цифрової грамотності” на Херсонщині

       Обласна державна адміністрація пропонує долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 01 по 30 листопада 2021 року, та повідомляє наступне. На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» та з метою навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки, Міністерство цифрової трансформації (далі – Мінцифри) запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua) з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. 

        03 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, затверджена Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 167-р. (https://cutt.ly/pbKSA4M). Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Також, Мінцифри оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України ( https://bit.ly/3rBs8KL). Рамка цифрової компетентності для громадян України — це інструмент, створений для того, щоб покращити рівень цифрових компетентностей українців, допомогти у створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив, спрямованих на підвищення рівня цифрової грамотності та практичного використання засобів і сервісів IT-технологій конкретними цільовими групами населення.
   Для створення Національної стратегії розвитку цифрових навичок і компетентностей в Україні, відповідно до європейського досвіду, та розроблення методології проведення досліджень з питань розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей 13 травня 2021 року Мінцифри запустило Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.). Завдяки цьому в тесті визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за шістьма сферами:

  1.  Основи комп’ютерної грамотності.
  2. Інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними.
  3. Створення цифрового контенту.
  4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.
  5. Безпека у цифровому середовищі.
  6. Вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому
    суспільстві.

      Проходження тестів надає можливість кожному громадянину дізнатись особисто свій рівень цифрової грамотності та безоплатно отримати відповідний сертифікат про проходження тесту. Також Україна першою в Європі запустила безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером «ICDL Український цифровий громадянин» ( https://osvita.diia.gov.ua/digigram ). International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп’ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі.

     Обласна державна адміністрація запрошує долучитися навчальні заклади області до Місяця цифрової грамотності  та в рамках нього провести такі активності:
1. Забезпечити ознайомлення із платформою Дія.Цифрова освіта – https://osvita.diia.gov.ua/ (учнів) та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.eschool.net.ua/ (педагогів та учнів) з проханням зареєструватися на платформах.
2. Організувати перегляд  освітніх серіалів:

  • «Основи кібергігієни» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene) – курс, покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак.
  • «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny), який допоможе дізнатись, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.
  • «Обережно! Кібершахраї», що навчить, як захиститись від кібершахрайства з сім-картою (https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters)
  • Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», який допоможе дізнатись, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства (https://osvita.diia.gov.ua/courses/serialdlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey).
  • «Електронний підпис» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature), що навчить використовувати всі можливості та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера за допомогою електронного підпису.
  • «Карантин: онлайнсервіси для вчителів» https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers),

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше