Семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання” у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну.
У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання”. Онлайн-захід на платформі Google Meet підготувала та провела методист закладу Наталя Міщенко. Для презентації матеріалів вона скористалася онлайн-дошкою Padlet. У семінарі взяли активну участь як майстри виробничого навчання та інші педагоги училища.
Методист ознайомила присутніх з переліком різноманітних онлайн-застосунків для створення тестів, карт пам’яті, презентації навчального матеріалу та інших. На практиці продемонструвала можливість використання в ході дистанційних уроків виробничого навчання таких онлайн-ресурсів для створення інтерактивного контенту як Flippity, Wordwal.
Разом з педагогами створила інтерактивний лист на оновленій платформі Live Worksheets.
Для роботи з означеними ресурсами майстри отримали у користування більше 10 відео-інструкцій, створених методистом.
Крім того Наталя Міщенко надала рекомендації із створення навчального відео за допомогою цифрового застосунку Bandikam, та покрокову інструкцію-пам’ятку завантаження відео на YouToobe та створення на ньому власного каналу.
Також протягом заходу майстри виробничого навчання поділилися досвідом того, як вони проводять оннайн-уроки. Зокрема, Тетяна Заборська (професія “Перукар (перукар-модельер). Візажист”) пояснила, яким чином готує та проводить в онлайн режимі практичний показ нових виробничих прийомів, а Катерина Резнік (професія “Перукар (перукар-модельер) Манікюрник”) розповіла про взаємодію зі здобувачами освіти при пробному виконанні ними нових виробничих прийомів в ході вступного інструктажу. Юлія Бабенко (професія “Перукар (перукар-модельер) Манікюрник”) ділилася з колегами тим, як на її уроках відбувається в онлайні поточний інструктаж. Про свої ідеї проведення заключного інструктажу в ході онлайн-уроку виробничого навчання розповіла Марина Ільїна (професія “Кравець.Закрійник”).
Ці та інші наробки майстрів виробничого начання, так само як і всі матеріали семінару-практикуму методист розмістила на постійнодіючій онлайн-галереї педагогічного досвіду училища (інтернет ресурс Padlet), тож педагоги у будь-який час можуть як скористатися ними так і доповнити галерею новими напрацюваннями.
У своїх відгуках до заходу, які учасники мали можливість залишити у формі дописів, вони відзначили його насиченість корисною інформацією та виклали свої пропозиції щодо змісту наступного методичного заходу.