Квітень 15, 2024 - Світ віртуальної моди 15 квітня у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизйну  відбувся позакласний захід “Віртуальна мода”,  який підготувала та провела для майбутніх кравців та закрійників  майстер виробничого навчання Світлана Волинцева.   Захід занурив учасників у світ інноваційних технологій та сучасних трендів у сфері дизайну одягу. Віртуальна мода – це динамічно розвиваючийся напрямок, який використовує цифрові технології […] Квітень 5, 2024 - Вітаємо переможців! Якщо впевнено крокувати до своєї цілі, то обов’язково досягнеш найкращого! Саме це довели здобувачі освіти Херсонського вищого професійного училища сервіса та дизайна в особистих і командних заліках обласних онлайн змагань зі спортивного орієнтування за програмою Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях! Березень 27, 2024 - Атестація педагогічних працівників 26 березня відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 №805 у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дзайну відбулося 4 засідання атестаційної комісії І рівня. Атестаційна комісія закладу освіти після всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників ухвалила  рішення: Відповідають займаній посаді: Волинцева Світлана Миколаївна, […] Березень 17, 2024 - Предметний тиждень математики та фізики Згідно з планом роботи з 11 по 15 березня в Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну проходив предметний тиждень математики та фізики, який підготувала та провела викладач Наталя Левчук. Тиждень математики проходив дистанційно, із застосуванням різних онлайн планформ. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; розвиток пізнавальної […] Березень 12, 2024 - Віртуальна виставка художніх робіт “Наш Тарас”  З метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря, класний керівник Соловйова І.В разом з першим курсом групи №623 Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайна створили віртуальну виставку художніх робіт “Наш Тарас” . Здобувачі освіти у своїх роботах передали бачення образу Тараса Григоровича через його поезію, відобразили його вірші малюнками.
ДНЗ “ХВПУСД”
Заявка абітурієнта

Заповніть заявку за посиланням та з Вами зв’яжеться приймальна комісія

https://forms.gle/svwuCgYAjF6CurpAA

Правила прийому до державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» у 2024 році

ми в Instagram
Перемога у WORLDSKILLS UK
Відкрито НПЦ
Опитування

З якого джерела інформації Ви дізналися про наш навчальний заклад?

View Results

Завантаження ... Завантаження ...
Вiдвiдувачiв
0191461
булінг

Що треба знати про булінг

Преглянути інформацію

Семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання” у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну.

У Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну відбувся семінар-практикум “Дистанційний урок виробничого навчання”. Онлайн-захід на платформі Google Meet підготувала та провела методист закладу Наталя Міщенко. Для презентації матеріалів вона скористалася онлайн-дошкою Padlet. У семінарі взяли активну участь як майстри виробничого навчання та інші педагоги училища. 

Методист ознайомила присутніх з переліком різноманітних онлайн-застосунків для створення тестів, карт пам’яті, презентації навчального матеріалу та інших. На практиці продемонструвала можливість використання в ході дистанційних уроків виробничого навчання таких онлайн-ресурсів для створення інтерактивного контенту як Flippity, Wordwal. 


Разом з педагогами створила інтерактивний лист на оновленій платформі Live Worksheets.
Для роботи з означеними ресурсами майстри отримали у користування більше 10 відео-інструкцій, створених методистом. 


Крім того Наталя Міщенко надала рекомендації із створення навчального відео за допомогою цифрового застосунку Bandikam, та покрокову інструкцію-пам’ятку завантаження відео на YouToobe та створення на ньому власного каналу. 
Також  протягом заходу майстри виробничого навчання поділилися досвідом того, як вони проводять оннайн-уроки. Зокрема, Тетяна Заборська (професія “Перукар (перукар-модельер). Візажист”) пояснила, яким чином готує та проводить в онлайн режимі практичний показ нових виробничих прийомів, а  Катерина Резнік (професія “Перукар (перукар-модельер) Манікюрник”) розповіла про взаємодію зі здобувачами освіти при пробному виконанні ними нових виробничих прийомів в ході вступного інструктажу.  Юлія Бабенко (професія “Перукар (перукар-модельер) Манікюрник”) ділилася з колегами тим, як на її уроках відбувається в онлайні поточний інструктаж. Про свої ідеї проведення заключного інструктажу в ході онлайн-уроку виробничого навчання розповіла Марина Ільїна (професія “Кравець.Закрійник”).


Ці та інші наробки майстрів виробничого начання, так само як і всі матеріали семінару-практикуму методист розмістила на постійнодіючій онлайн-галереї педагогічного досвіду училища (інтернет ресурс Padlet), тож педагоги у будь-який час можуть як скористатися ними так і доповнити галерею новими напрацюваннями.
У своїх відгуках до заходу, які учасники мали можливість залишити у формі дописів, вони відзначили його насиченість корисною інформацією та виклали свої пропозиції щодо змісту наступного методичного заходу.

Залиште коментар

День відкритих дверей
Про наші професії
Про училище
наші Колекції одягу
Увага! Заборона!

Заборонено перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

дитяча “гаряча лінія”

Зв’язок з Національною дитячою “гарячою лінією” (тел. 0800500225 або 116 111) є безкоштовним, анонімним та конфіденційним.

З питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну та їх батьки можуть звертатися до Перекопської Ганни Павлівни – заступника директора з виховної роботи навчального закладу, тел.(0552) 51-72-59.

Курсова підготовка

Курсова підготовка для незайнятого населення (на сертифікат):

  • Кравець;
  • Закрійник;
  • Візажист;
  • Манікюрник;
  • Перукар (перукар-модельєр).
Надаємо послуги

ДНЗ “Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну” надає населенню послуги:

  • перукарські
  • з пошиву та ремонту одягу
  • флористичні
  • візажні
  • манікюрні

Ознайомитися з інформацією детельніше